facebook
Limitovaná akce! Při nákupu dvou produktů Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant Máta v hodnotě 159 Kč (1 na objednávku)
Objednávky do 12:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

USDA ORGANIC

USDA ORGANIC

USDA Organics je označení, které zahrnuje americké národní kritéria pro udělení certifikace v oblasti ekologického zemědělství. Jeho hlavním posláním je podpora obchodu, podpora ekologického zemědělského výrobu a komunit venkova, ochrana životního prostředí a zajištění bezpečnosti potravin. Snaží se také bojovat proti hladu v určitých oblastech USA a po celém světě.

Výrobky s touto certifikací jsou kontrolovány a certifikovány společností USDA Organics, což je národní společnost USA, jejíž celý název je Americké ministerstvo zemědělství. Tato organizace přijímá normy pro ekologické zemědělství, volný sběr divokých plodů a také jejich skladování a zpracování před konečným balením. Ministerstvo se také zabývá sledováním podmínek pro hospodářská zvířata, jako je typ jejich krmiva, které musí pocházet z ekologických zdrojů a nesmí obsahovat antibiotika nebo růstové hormony. Zvířata by také měla mít příznivé podmínek života a přístup k volným výběhům.

Výrobky certifikované jako USDA Organics musí obsahovat minimálně 95% složek z ekologického zemědělství a dodržování těchto norm je pravidelně kontrolováno. USDA Organics také zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a ostatních chemických produktů, které by mohly nepříznivě ovlivňovat lidské zdraví. Více informací je k dispozici na webových stránkách organizace [http://www.usda.gov/wps/portal/usda/usdahome].


Kategorie
Top TOPlist