facebook
Limitovaná akce! Při nákupu dvou produktů Ben & Anna získáte 1x dětskou zubní pastu v hodnotě 179 Kč (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

ECO GARANTIE

ECO GARANTIE

Eco Garantie je globální certifikační známka pro biologické produkty. Stanovuje normy pro přírodní kosmetiku, osobní hygienické výrobky a ekologicky šetrné prací a čistící prostředky. Kupující, který se rozhodne pro výrobek označený logem Eco Garantie, může mít jistotu, že tento výrobek splňuje přísné požadavky pro získání tohoto certifikátu, které garantují kvalitu, bezpečnost a ohleduplnost k přírodě.

Belgická biologická značka Eco Garantie je především rozšířená v Belgii, kde byla také založena. Nicméně ji lze spatřit také na výrobcích, které se prodávají po celém světě. Kontrolu a certifikaci provádí mezinárodní nezávislé certifikační organizace Ecocert a Integra.

Kritéria pro udělení značky byla vyvinuta s ohledem na jemnou rovnováhu mezi flórou a faunou. Hlavní závazek spočívá v trvalé udržitelnosti a péči o spotřebitele - nesmí dojít k ošizení spotřebitele ani k ohrožení zdraví na základě použití látek, které mají prokázány nepříznivé účinky. Z tohoto důvodu je kladen důraz na čistě přírodní složení a přísnou regulaci nepřírodních složek.

Neexistuje předem stanovený podíl surovin původem z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale je preferováno, aby byl co nejvyšší.

Výrobky označené logem Eco Garantie nesmějí obsahovat ropu nebo ropné deriváty (parafín, petrolej atd.), syntetická barviva a parfémy, geneticky upravené ingredience a je přísně regulováno také použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervačních látek nepocházejících z přírody. Testování na zvířatech je rovněž zakázáno. http://www.ecogarantie.com/


Kategorie
Top TOPlist