facebook
Limitovaná akce! Při nákupu dvou produktů Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant Máta v hodnotě 159 Kč (1 na objednávku)
Objednávky do 12:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

ICEA

ICEA

Institut ICEA, se sídlem v Itálii, má na starosti sledování a udělování certifikátů firmám, deren pracovní a obchodní činnosti jsou prováděny s ohledem na lidská práva, pracovní důstojnost a ochranu přírody. Tato organizace patří mezi přední instituce svého druhu v Evropě a Itálii a zasazuje se o podporu sociální a udržitelného rozvoje v oblasti ekologického zemědělství.

ICEA (Instituto per la Certificazione Etich e Ambientale) je známý především svými certifikáty v potravinářském průmyslu, nabízí však také certifikace pro výrobu bio kosmetiky, čistících prostředků, ekologických textilií, nábytku a mnoho dalšího. Společně s výrobci a spolkem AIAB (asociací pro ekologické zemědělství v Itálii), ICEA vytyčil parametry pro hodnocení přírodní a ekologické kosmetiky.

Pro získání ICEA certifikátu je nutné splnit přísná kritéria. Mezi nimi je například výroba bez použití umělých přísad a genetické modifikace. Představeny jsou také přísné standardy pro produkci odpadů, zplodin a spotřebu energie. Proces výroby a skladování musí být v souladu s ekologickými normami. Samozřejmostí je taktéž kompletní dokumentace, od nákupu surovin, jejich zpracování, skladování až po finální doručení zákazníkovi. V produkčním místě jsou pravidelně po dobu roku prováděny kontroly organizací ICEA.


Kategorie
Top TOPlist