facebook
AKCE - právě teď sleva 15% na všechny produkty LaSaponaria a Ey!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

ClimateCare

ClimateCare

Od roku 1997 funguje společnost ClimateCare, která se řadí mezi nejstarší společnosti zaměřené na snížení emisí. Toto uskupení podporuje různé projekty po celé planetě, přičemž největší množství financí investuje do obnovitelných zdrojů energie, účinného využití energie a obnovy pralesa. Společnost ClimateCare má za cíl minimalizovat vliv naše každodenní životní aktivity na životní prostředí, a to zejména snížením emisí skleníkových plynů do atmosféry.

Certifikace Climate Care dokládá, že uhlíkové emise, které byly vypuštěné během výroby produktů, byly zároveň kompenzovány prostřednictvím projektu na snížení emisí skleníkových plynů, s úmyslem zpomalit rytmus globálních klimatických změn. Hlavním účelem certifikace je podpořit energeticky efektivní výrobní metody, které nepřispívají k uvolňování oxidu uhličitého, a zároveň podporovat programy, které přímo ovlivňují snižování emisí skleníkových plynů do atmosféry. Hlavní snahou je co nejvíce zmírnit klimatické změny a zabránit globálnímu oteplování.

Pro získání certifikace by měla firma podporovat jednotlivé projekty organizace ClimateCare. Certifikace je udělována jako potvrzení finanční podílu na projektech, které pozitivně ovlivňují globální ovzduší. Společnostem jsou také navrhována opatření ke snížení emisí skleníkových plynů během výroby. Udělení certifikace tedy má dvojitý dopad na snižování emisí. Podrobnosti naleznete na climatecare.org.


Kategorie
Top TOPlist