facebook
Limitovaná akce! Při nákupu dvou produktů Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant Máta v hodnotě 159 Kč (1 na objednávku)
Objednávky do 12:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

PhytoTrade Africa

PhytoTrade Africa

PhytoTrade Africa je nezisková, na členství založená organizace, která reprezentuje privátní sektor, rozvojové agentury, jednotlivé podnikatele a další zainteresované strany v 9 zemích: Botswana, Madagaskar, Malawi, Mosambik, Namibie, Jižní Afrika, Swaziland, Zambie a Zimbabwe.

PhytoTrade Africa byla založena v roce 2001 jako obchodní sdružení pro výrobu přírodních produktů v jižní Africe. „Přírodní produkty" jsou produkty odvozené a vyrobené z původních rostlin jižní Afriky. Patří mezi ně potraviny, nápoje, oleje a přísady používané v potravinářském a kosmetickém průmyslu. Organizace pomáhá africkým venkovským producentům vytvořit a připravit jejich přírodní produkty na export. Podporuje udržitelnou produkci a fairtrade a přispívá k ekonomickému rozvoji jižních afrických zemí. Cílem PhytoTrade Africa je zmírnit a časem odstranit chudobu a chránit původní biologickou rozmanitost v regionu, vytvořením obchodních možností a modelů, nejen ekonomicky výhodných ale i etických a udržitelných.


Kategorie
Top TOPlist