facebook
Limitovaná akce! Při nákupu dvou produktů Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant Máta v hodnotě 159 Kč (1 na objednávku)
Objednávky do 12:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

AFIC HALAL AUTHORITY

AFIC HALAL AUTHORITY

AFIC HALAL AUTHORITY, první a nejdéle působící autorita v oblasti halal certifikace na australském území, je organizací řízenou australskou federací islámských rad. Funguje jako součást neziskové sítě AFIC s hlavním posláním - umožnit muslimům v Austrálii přístup k produktům, které jsou v souladu s islámskými normami.

Tvrdá fakta: Halal certifikace se vztahuje nejen na potraviny, ale i další spotřebitelské výrobky jako je třeba kosmetika. Její stěžejní principy spočívají ve splnění náboženských požadavků, dodržování čistoty a hygienických standardů a respektování lidských hodnot.

Výrobky označené halal certifikací musí průběžně splňovat stanovená kritéria - od použitých surovin přes výrobní procesy až po finální produkt. Součástí kontroly jsou také všechny přísady a složky uvedené na výrobcích. Zohledňovány jsou také aspekty původu, způsobu a zdrojů dodávek výrobních položek, které musí splňovat islámské a humanitární požadavky.

https://afic.com.au


Kategorie
Top TOPlist