facebook
Limitovaná akce! Při nákupu dvou produktů Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant Máta v hodnotě 159 Kč (1 na objednávku)
Objednávky do 12:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

ORGANIC SOIL ASSOCIATION

ORGANIC SOIL ASSOCIATION

Britská organizace Organic Soil Association (Sdružení pro organickou půdu/zemi), je úzce zapojena do certifikace ekologických produktů z celé škály oblastí, kde se uplatňuje ekologičnost. Její logo označuje více než 70 % všech bio produktů, které jsou na trhu v Británii. Tato organizace se ujistí, že produkty splňují přísná kritéria, která garantují vysokou kvalitu využitých surovin (minimálně 70 % musí pocházet z regulovaného ekologického zemědělství) a dalších podmínek, které berou v potaz způsob zpracování, skladování a balení produktů.

Organizace Organic Soil Association byla založena v roce 1946 ve Velké Británii s hlavním cílem podporovat péči o naši planetu prostřednictvím podpory organického zemědělství a ekologického zpracování surovin. Další podmínkou je, že produkty musí být pro konzumenty bezpečné.

Produkty s logem Organic Soil Association musí splnit přísné certifikované požadavky, které zahrnují minimálně 70 % bio surovin. Točité množství musí být uvedeno na etiketě. Pokud je logo Organic Soil Association na výrobku a neuvádí se zde procento bio surovin, znamená to, že obsah ekologicky certifikovaných surovin přesahuje 95 %.

Podmínky pro udělení certifikátu nejsou založené jen na prokázání bio původu surovin, ale také na metodě jejich výroby a balení. Organizace také zakazuje výrobky obsahující parabeny, geneticky modifikované organismy, sulfáty a ropné deriváty, stejně jako testování na zvířatech. Výrobky nesmějí obsahovat živočišné složky.

Pro více informací navštivte http://www.soilassociation.org/.


Kategorie
Top TOPlist