Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Doprava a platby

Možnosti dopravy

Na výběr máte z několika způsobů doručení. Veškeré zboží máme skladem.Objednávky přijaté v pracovní dny do 14:00 odesíláme ten samý den, objednávky přijaté po 14:00 odesíláme následující pracovní den, a to u platby dobírkou, dokončené platby kartou, online bankovním převodem. V ostatních případech odesíláme v den připsání peněz na náš účet. Při nákupu nad 1000 Kč nebo 40€ máte dopravu zdarma!

 

ZEMĚ SLUŽBA CENA DOBA DODÁNÍ DOPRAVA ZDARMA
ČESKÁ
REPUBLIKA
Zásilkovna 49 Kč 24h nad 1000 Kč
SLOVENSKO
Zásilkovna €2.49 24h nad 40 EUR

ČESKÁ REPUBLIKA:

Výdejny služby Zásilkovna

Kromě standardních přepravních služeb Vám nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na jednom z více než sta míst po celé České republice. Cena za zprostředkovatelské služby Zásilkovna je 49 Kč.

SLOVENSKO: 

Zásilkovna

Kromě standardních přepravních služeb Vám nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na jednom z více než sta míst po celé Slovenské republice. Cena za zprostředkovatelské služby Zásilkovna je 3 Euro.Doručování zboží zajišťujeme prostřednictvím externích společností. Topshelf s.r.o. neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku zkontrolovat, zda není porušený obal a pokud je vše v pořádku,tak zásilku převzít. V případě jakýchkoliv závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky. Všechny zásilky jsou uzavřeny bezpečnostní lepící páskou, proto v případě porušení pásky zásilku odmítněte převzít. Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.

Možnosti platby

Bankovní převod

Peníze můžete převést na naše účty:
Pro platbu v CZK: č.ú. 2100678619/2010 (Fio)
CZ34 2010 0000 0021 0067 8619

Pro platbu v EUR: č.ú. 2601128084/2010 (Fio)
CZ7820100000002601128084
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Zboží expedujeme ihned po připsání platby.

Platební karta

V našem eshopu můžete platit kartou prostřednictvím platební brány GoPay. Veškeré údaje zadané v platbě jsou zabezpečeny a zpracovávány platební bránou, která nám tyto informace neposkytuje.

Dobírka

Za zboží můžete platit i při jeho převzetí, a to hotově a u vybraných dopravců i kartou. Tato služba je však zpoplatněna dle ceníku jednotlivých dopravců:

ZEMĚ SLUŽBA CENA
ČESKÁ
REPUBLIKA
Zásilkovna 12 Kč
SLOVENSKO

Zásilkovna €0,5

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top