facebook
Limitovaná akce! Při nákupu dvou produktů Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant Máta v hodnotě 159 Kč (1 na objednávku)
Objednávky do 12:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Real Beauty Manifesto

Real Beauty Manifesto

Manifest Skutečné Krásy byl vytvořen v roce 2015 s úmyslem propojit značky přírodní a ekologické kosmetiky a podporovat komplexnější pohled na poctivost, integritu, komunitu a udržitelnost. Emblém Skutečné Krásy ujišťuje zákazníky, že daný výrobek mohou zakoupit s důvěrou.

Klíčovými kritérii Manifestu Skutečné Krásy jsou: Čistota - odstranění všech poškozujích chemikálií a toxinů v kosmetických výrobcích; podpora přirozeného a ekologického způsobu života; ochrana zdraví, Země a budoucnosti našich dětí. Soucit - přísný zákaz testování kosmetiky na zvířatech v jakékoliv podobě. Poctivost - odmítnutí propagace nereálných ideálů krásy, které vedou k rostoucímu počtu mladých lidí se špatným tělovým sebepojetím, nízkým sebevědomím a poruchami příjmu potravy. Komunita - podpora malých a místních firem za účelem podnícení diverzitní a zdravé ekonomiky. Transparentnost - cena, kterou zákazník za produkt zaplatí, by měla odpovídat hodnotě jeho složek. Udržitelnost - recyklace vždy, kdy to jen jde a aktivní snižování produkovaného odpadu.


Kategorie
Top TOPlist