facebook
Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

OnlyBio Micelární šampon na barvené vlasy Powerful Colors (200 ml) - regeneruje suché a poničené háro

Značka: OnlyBio

189 Kč
170 Kč

Na objednávku do 14 dní
Tento produkt si právě prohlíží 2 uživatelé.

  • Doprava zdarma nad 1500 Kč

Popis produktu OnlyBio Micelární šampon na barvené vlasy Powerful Colors (200 ml) - regeneruje suché a poničené háro

Pokud nejste spokojeni s přírodní barvou svých vlasů, možná jste sáhli po přípravku, který Vaše vlasy obarvil. Především konvenční barvy na vlasy jsou ale pro jejich jemnou strukturu velkou zátěží, způsobují jejich vysychání, poškození nebo lámavost. 


Pro zmírnění negativních účinků barvících přípravků na vlasy je vhodné používat speciální šampony a další přípravky a právě takové Vám na Ferwer přináší polská značka přírodní kosmetiky BIO" title="OnlyBIO" class="linkinarticle">OnlyBIO.


Šampon OnlyBIO Powerful Colors obsahuje čtveřici surovin, které Vašim vlasům dodají nový život. Mandlový olej opravuje narušenou strukturu vlasů nejen na mikroskopické úrovni, ale zacelé také roztřepené konečky. Vlasy budou díky jeho účinkům hladké a lesklé. Molekula Hydrafeel-3™ pocházející z rostlin dodává vlasům pružnost a prodlužuje trvanlivost barvy. Jemné micely pak čistí pokožku hlavy a také ji prokrvují a tím podporují její zdraví. Důležitou součásti je i vitamín E s antioxidačními účinky zpomalující stárnutí pokožky. 


Šampon se z 99% skládá z přírodních surovin, ale nejen jeho složení je šetrné k přírodě. OnlyBIO dbá také na co nejmenší dopad výrobního procesu na životní prostředí, tuba šamponu je vyrobená z recyklovatelného BIOplastu z udržitelně pěstované cukrové třtiny.


Důkazem, že jste si v tomto výrobku zvolili to nejlepší jsou certifikáty Ecocert, který garantuje obecně šetrný přístup k životnímu prostředí, zdrojům i lidem v procesu výroby,  I´m Green, který zajišťuje udržitelnost obalů, i VEGAN Society pro výrobky, ve kterých nejsou suroviny živočišného původu.


Příznivé účinky šamponu posílí BIO_onlyBIO-maska-na-barvene-vlasy-powerful-colors-200-ml-obnovuje-silu-a-lesk" rel="noopener noreferrer" target="_blank" style="background-color: transparent; color: rgb(17, 85, 204);">maska na poškozené barvené vlasy OnlyBIO Hydra Repair.
Kód produktu
  • OBE079Kategorie
Top TOPlist