Oblíbená kotníková obuv je bezesporu nepostradatelnou součástí podzimních i zimních dní. A protože i v naší nabídce mají bohaté zastoupení, rozhodli jsme se připravit hned několik tipů - jaké jsou výhody kotníkové obuvi? S čím tenisky kombinovat a nebát se toho?

 

Kotníkové tenisky vládnou podzimu i zimě

Žabkám a sandálům v sychravém období odzvoní, co takhle je nahradit praktickými teniskami v barvách podzimu? Mezi hlavní výhody kotníkových tenisek patří nepochybně opora, kterou ti poskytnou na každém kroku. Skvěle fixují kotník během chůze, což oceníš zejména při delších vycházkách, nebo na nerovném povrchu. Nemusíš však ujít ani krok, na noze vypadají skvěle za všech okolností.

Kromě klasických plátěných tenisek naši nabídku zpestřují také univerzální kotníkové pohorky, které využiješ jak na podzim, tak i v zimě. Kromě ideální fixace kotníku a absolutního pohodlí, tě pohorky navíc i senzačně zahřejí. Jsou ručně vyrobené z pravé kůže, a nechybí jim vyztužená pata. Na turistiku jsou univerzální pohorky jako stvořené.

Jaké jsou kotníkové tenisky z naší nabídky?

-        Rebelsky pohodlné
Pohodlí tě bude doprovázet na každém kroku, protože přesně o tom kotníkové tenisky jsou.

-        Až svůdně barevné
Chytrých barevných detailů můžeš perfektně využít v kombinaci s oblíbeným oblečením.

-        S fér příběhem
Příběh férové produkce pohltil celou naši nabídku. A pohltí i tebe.

Jak a s čím kombinovat kotníkové tenisky?

Elegantně sportovní kombinace

Před pár lety by asi nikoho nenapadlo kombinovat elegantní outfit se sportovními teniskami. Dnešní doba ale k experimentům vyloženě nabádá, proč to tedy nezkusit? Nazuj kotníkové tenisky k šatům, nebo sukni, a užij si odlehčenou kombinaci, ve které zachováš sportovní look i ženskost.

Tip:
Černým nebo jednobarevným šatům dodají pestré kotníkové tenisky energický šmrnc. Aby ti opticky nezkracovaly nohy, doporučujeme šaty těsně nad kolena. Můžeš tak vyrazit do kina, do klubu i na rande – tahle kombinace ti poskytne pohodlí, které tě nebude nikde omezovat.

Rebelsky v džínách

Džíny má v šatníku snad skutečně každý. A i kdyby ne, nezoufej – jakékoli úzké kalhoty jsou super a k teniskám vyloženě padnou. Lehké kotníkové tenisky budou vypadat skvěle, když je necháš vyniknout. Proto – pokud to počasí dovolí – ohrň džíny a klidně nechej i decentní kousek kotníku venku. 

Kraťasy? Proč ne!

K chladnějším dnům patří vrstvení, a tak neváhej k oblíbeným kraťasům navléct punčochy a k nim padnoucí kotníkové tenisky.

Navrch sáčko nebo dlouhý kabát

Neboj se vyměnit sportovní bundu za kabátek nebo elegantní sáčko. Opravdu dobře vypadá kombinace kotníkových tenisek a delšího kabátu, který končí pod koleny. Dlouhý kabát je však již sám o sobě dost výrazný – zvol k němu jednoduché tričko a slim džíny.

Kombinace pohodlné obuvi a stylového outfitu nemusí být jen sen - kotníkové tenisky zkrátka nezklamou. Naše z lásky sestavená nabídka ukrývá i pro tebe ten pravý kousek.