facebook
AKCE - právě teď sleva 15% na všechny produkty LaSaponaria a Ey!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Medová barva na vlasy je vždy v kurzu

Medová barva vlasů pravidelně zaujímá své místo mezi nejoblíbenějšími trendy v oblasti barvení a úprav účesu. Tento teplý, jemný odstín totiž přináší do vlasů přirozený a svěží vzhled, který se hodí pro různé typy pleti i barvy očí.

Pokud také toužíte po proměně svého účesu a přemýšlíte o medové barvě, přečtěte si náš čláenk, ve kterém se mimo jiné dozvíte, jak dosáhnout dokonalého odstínu a jak o něj správně pečovat.

Jak vypadá medová barva na vlasy?

Medová barva na vlasy představuje teplý a jemný odstín blond, který se vyznačuje příjemným nádechem do zlatava. Tento barevný tón získává svou inspiraci z přírody, připomíná sluneční paprsky procházející zralým medem.

Oproti jiným blond odstínům je medová barva bohatší a teplejší, což ji činí výjimečně atraktivní a univerzální volbou pro různé typy pleti a barvy očí. Svým přirozeným vzhledem přináší do vlasů živost a svěžest, čímž zdůrazňuje jejich přirozenou krásu a dodává jim jedinečný lesk.

Jaké odstíny existují a jak vybrat ten správný

Vybrat správný odstín medové barvy je klíčové pro dosažení požadovaného vzhledu. Nejlepší je poradit se s profesionálem, který vám pomůže vybrat odstín přesně odpovídající vaší pleti a očím. Můžete také vyzkoušet testování odstínu na prameni vlasů, abyste zjistili, jak bude výsledek vypadat na vašich vlasech.

**Některé odstíny medové barvy na vlasy

Existuje široká škála odstínů medové barvy, které se liší v intenzitě a tónu. Výsledný efekt nakonec záleží na mnoha faktorech, včetně použité barvy i vašem stávajícím odstínu. Zde jsou některé z nejběžnějších:

Medová blond: Jemný spojení blond a medových tónů, které vytvářejí svěží a zářivý vzhled. Tento odstín může být první volbou pro ty, kteří chtějí zdůraznit svou mladistvost a přirozenou krásu.

Světlá medová: Jasné a zářivé odstíny, které připomínají sluneční záření na medu. Tyto odstíny jsou obvykle světlé a živé, vhodné pro ty, kteří hledají jemnou nenásilnou změnu.

Střední medová: Odstíny střední intenzity, které kombinují teplé tóny s jemnými zlatými akcenty. Tato střední varianta se skvěle hodí těm, kteří hledají vyvážený a přirozený vzhled.

Tmavá medová: Hlubší odstíny s intenzivnějšími teplými tóny, které dodávají vlasům bohatost a hloubku. Tmavá medová může být ideální volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout dramatického efektu a zvýraznit svou osobnost.

Medově hnědá: Kombinace medových a hnědých tónů, které vytvářejí teplý a bohatý barevný efekt. Tento odstín je skvělou volbou pro ty, kteří hledají přirozenost a elenganci.

Každý z těchto odstínů má své vlastní jedinečné vlastnosti a vhodnost pro různé typy vlasů a pleti. Při výběru odstínu je důležité vzít v úvahu vaše preference a styl, stejně jako konzultaci s profesionálem, který vám může pomoci vybrat ten nejvhodnější odstín pro vás.

Vybrat BIO barvu na vlasy

Barvy na vlasy v bio kvalitě

Nejen medová barva na vlasy v bio kvalitě přináší krásný vzhled, ale také klid a jistotu, že vaše vlasy jsou ošetřovány šetrnými a přírodními ingrediencemi. Díky organickým složkám a šetrnému zpracování získávají vaše vlasy zářivý odstín bez použití agresivních chemikálií. Medová barva v bio kvalitě je ideální volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout krásy bez kompromisů a s ohledem na životní prostředí.

Péče o medově blond vlasy

Pro zachování krásného odstínu medových vlasů je důležité používat šetrné produkty určené pro barvené vlasy. Doporučujeme také minimalizovat expozici slunečnímu záření, abyste zabránili vyblednutí barvy.

Barvení doma či v salonu

Rozhodnutí mezi domácím a profesionálním barvením vlasů může být obtížné, ať už jde o úsporu času, peněz nebo dosažení požadovaného výsledku. Domácí barvení nabízí pohodlí a flexibilitu provedení v pohodlí vašeho domova. Na druhé straně profesionální barvení v salonu poskytuje zkušené ruce odborníka, které zaručují přesný výsledek a kvalitu.

Nakonec je volba mezi domácím a profesionálním barvením záležitostí osobní preference, finančních možností a požadovaného výsledku, ale nezapomeňte zvážit všechny faktory předtím, než se rozhodnete. Důležitým faktorem může být i typ barvy a náročnost její aplikace. Přírodní barvy na vlasy ve 100% BIO kvalitě mohou být dobrou volbou pro domácí barvení.

Inspirace a trendy

Pokud hledáte inspiraci pro svůj nový účes, podívejte se na celebrity, které nosí medovou barvu vlasů. Aktuální trendy zahrnují subtilní balayage efekty a hřejivé tóny s jemným zlatým leskem.

Medová barva vlasů je skvělou volbou pro ty, kteří hledají teplý a přirozený blond odstín. Se správnou péčí a výběrem odstínu můžete dosáhnout úžasného vzhledu, který bude okouzlovat každého kolem vás. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte tento krásný trend i vy!

Sdílet:

Kategorie
Top TOPlist