Babí léto je stále v plném proudu, ale chtě nechtě podzim se hlásí o své slovo. Není ale třeba truchlit, neboť má své kouzlo. Tropická vedra nahradí krásně probarvené dny a dřívější stmívání navodí melancholickou náladu. Ideální počasí na turistiku. Podívej se, o jaké férové kousky můžeš obohatit svůj botník – užiješ je na podzim, i v zimě.

 

S Camping boots do města i na hory

Je načase připravit se na chladnější počasí, proto se dnes zaměříme na nový přírůstek do naší nabídky. Univerzální Camping boots, které využiješ nejen v městských ulicích, ale i na horské túře. Oceníš je v sychravých dnech, sněhových závějích, a i tehdy, kdy bude rtuť teploměru kolísat bod bodem mrazu.

Že se chystáš s přáteli na road trip? Nebo hodláš poslední slunce využít na procházce a poznávání okolí? Skvělá příležitost vzít si kotníkové univerzální pohorky. Poskytnou ti skvělou oporu, kterou oceníš v každém terénu. Neméně důležitá je tepelná izolace, kterou ti Camping boots zajistí díky zpracování z prvotřídní kůže.

Tradiční ručně vyrobené boty Inkkas

Ani univerzální pohorky se nijak neodchylují od férové linie Inkkas. Tradiční materiály návrhář zdobí s nekonečnou inspirací. Od národních zvířat, přes pohoří Andy, až po jedinečné barevné vzory. Univerzální pohorky ručně zpracovali v Inkkas z pravé kůže, a navíc vyztužili nejvíce namáhané místo – patu. Doplnili o vysoce kvalitní bavlněné tkaničky a mosazná očka.

A tenhle model zařadili mezi jedny z nejpohodlnějších turistických bot vůbec.

Přečti si více o značce Inkkas. (https://www.ferwer.cz/content/7-inkkas)

Proč univerzální Camping boots?

Značka Inkkas se svou podzimní/ zimní kolekcí myslela skutečně na všechny. Ne nadarmo proto tento pár označila jako univerzální. Pohorky můžeš díky perfektnímu zpracování nazout do každého terénu. Turistiku si v nich užiješ každým coulem. A aby toho nebylo málo, jsou k dostání v ženských i v mužských velikostech.

Kombinování nikdy nebylo snadnější – neutrální barvy pohorek snadno sladíš se svými oblíbenými kousky. Na každém kroku tě budou doprovázet boty plné energie, za kterou stojí jejich férový příběh.