facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Jelen na nádobí Brusinka s balzámem na ruce

Značka: Jelen

39 Kč

Na objednávku do 5 dní
Tento produkt si právě prohlíží 2 uživatelé.

  • Doprava zdarma nad 1500 Kč

Popis produktu Jelen na nádobí Brusinka s balzámem na ruce

Brusinkový Jelen - přípravek na nádobí hravě přepere všechny mastoty a nečistoty na vašem nádobí! K pokožce se ale chová velmi šetrně. Působí jako balzám - přidaný glycerin pomáhá zvláčňovat pokožku a zabraňuje tak jejímu vysychání.

Tu nejlepší péči zajišťují výtažky z kapradí a glycerin, který dbá o to, aby pokožka nevysychala.

Použití:

Účinný prostředek na nádobí, který navíc působí i jako balzám na ruce. Vhodný i do domácností s čističkami odpadních vod.

Složení:

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, mýdlo; parfém; Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Balení:

0,5 l

Další info:

Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce.PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah/obal předáním do sběrny odpadů.

Kód produktu
  • JE100257984Kategorie
Top TOPlist