Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(35 produktů)

Jelen


Věřte Jelenovi a perte s láskou, to je slogan značky Jelen. Zda se do praní zamilujete, to necháme na Vás, jisté ale je, že výrobkům této tradiční české firmy můžete opravdu věřit. Kloubí v sobě šetrný přístup k přírodě, našemu tělu i prádlu, ale také kvalitu a cenovou dostupnost. Jelen je zkrátka skvělá volba.
Mýdlo, které je základem většiny výrobků je velmi dobře biologicky odbouratelné, ostatní složky jsou přírodního původu a pocházejí z rostlin.

Lidé, kteří za touto značkou stojí, přemýšlejí také nad dopadem obalů na životní prostředí. Dodávají své prostředky do bezobalových obchodů. Ti, kteří ho mají daleko se ale nemusí lekat. Všechny obaly jsou recyklovatelné, do některých je možné navíc zakoupit novou náplň v menším, přechodném obalu. Vrchovatě plné nádoby a jejich hranatý tvar, který se dobře stohuje, pak šetří životní prostředí i v posledním kroku procesu výroby - k dopravě na sklady a prodejny stačí méně automobilů.

... více

TOP PRODUKTY

Jelen prací gel Univerzální 2,7l

Jelen ví, že krásně vyprané prádlo je ta nejúžasnější věc na světě, a když po vyprání ...

239 Kč

215 Kč

Jelen na nádobí Brusinka s balzámem na ruce

Účinný prostředek na nádobí, který navíc působí i jako balzám na ruce. Vhodný i do domácností s čističkami odpadních vod.

39 Kč

35 Kč

Jelen na Fleky

Jelen na Fleky slouží k odstraňování skvrn. Tak jako ostatní Jeleni je i Jelen na Fleky vyroben v České Republice.

82 Kč

74 Kč

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

-10%

-10%

Jelen gel do myčky 1,35l

233 Kč 259 Kč

-10%

-10%

-10%

-10%

Jelen na skla a zrcadla

59 Kč 65 Kč

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

Jelen octový čistič

59 Kč 65 Kč

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

Jelen na Fleky

74 Kč 82 Kč

-10%

-10%Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top