Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Kvitok Organická Květinová Voda-Skalní Růže (30ml)

Značka: Kvitok

115 Kč

Na objednávku do 10 dní
Tento produkt si právě prohlíží 2 uživatelé.

  • Doprava zdarma nad 300 Kč
  • Objednávky obdržené do 14:00 odesíláme ihned

Popis produktu

100% čistý hydrolát v BIO kvalitě z okvětních lístků Cistus Ladaniferus s charakteristickou svěží květinovou vůní. Je bez konzervačních látek a alkoholu, certifikován podle standardů ECOCERT.


Cistus Ladaniferus je známá také jako růže ze Sharonu, nebo skalní růže, a mízu získávanou z těchto květin nazýváme labdanum (používá se např. jako fixativum v parfumérství).


 Tonizuje a osvěžuje pokožku


Navrací jí přirozené pH po čištění


Vhodná jako tonikum pro zralou a podrážděnou pokožku


Použití:

Na dříve vyčištěnou pleť naneste tonizační vodu pomocí rozprašovače nebo vatového tamponu. Na takto navlhčenou pleť naneste pleťový olej nebo pleťový krém a jemně vmasírujte.


Jiné využití: po holení, obklad na oči, do koupele (2 PL do vany s teplou vodou), osvěžení obličeje, provonění a dezinfekce prostoru, výroba vlastních pleťových masek…


 Při přelévání obsahu hydrolátu z většího balení do menšího s rozprašovačem použijte alkoholový přípravek pro dermální váleček s mikrojehličkami pro zachování hygienických podmínek, jelikož hydroláty jsou velmi citlivé na znehodnocení. Prázdnou láhev vyčistěte saponátem, opláchněte čistou vodou. Naplňte ji čistou vodou, přepumpujte přes rozprašovač čistou vodu (několik střiků) a dalším stříkáním bez nasávání vody rozprašovač vyprázdněte. Láhev a rozprašovač vystříkejte alkoholovým přípravkem a nechte vyschnout. Po vyschnutí je láhev připravena k dalšímu používání.


 Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, nejlépe v chladničce. Po otevření uchovávejte v chladničce.INCI: Cistus Ladaniferus Flower Water


100% čistý květinový pravý hydrolát bez konzervačních látek a alkoholu, certifikovaný dle standardů ECOCERT. Extrakční poměr 1:1 (k výrobě 1L květinové vody byl použit 1kg květů skalní růže – cistus) zaručuje nejvyšší kvalitu, intenzivní aroma a zejména vysokou koncentraci aktivních látek.


Země původu: Francie (Korsika)Kód produktu
  • NAV466

Mohlo by se Vám také líbit
Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top