facebook
Objednávky do 12:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Kvitok Alkoholový přípravek k udržení hygienického stavu titanových mikrojehliček a ošetřujícího válečku

Značka: Kvitok

165 Kč
148 Kč

Na objednávku do 10 dní
Tento produkt si právě prohlíží 4 uživatelé.

  • Doprava zdarma nad 1500 Kč

Popis produktu Kvitok Alkoholový přípravek k udržení hygienického stavu titanových mikrojehliček a ošetřujícího válečku

Alkoholový přípravek je určen k udržení hygienického stavu titanových mikrojehliček ošetřujícího válečku. Váleček uchováte v požadovaném hygienickém stavu nasprejováním alkoholového přípravku na hlavici válečku před aplikací na pokožku a také po každé aplikaci.

Použití:

Můžete jej použít i při čištění a doplňování airless dávkovačů z pleťových krémů a při doplňování květinových vod do menších balení s rozprašovačem.

Postup čištění airless dávkovačů:

Odšroubujte uzávěr, zatlačte dolů dno dávkovače a celou lahvičku omyjte mýdlovou vodou (saponátem). Je třeba nasadit i hlavici a přepumpovat přes ni mýdlovou vodu, abyste ji pročistili. Následně všechny součásti (tedy i hlavici) dokonale promyjte čistou vodou (hlavici je opět třeba přepumpovat čistou vodou) a nechte vyschnout. Zatlačte zpět dno dávkovače a vystříkejte vnitřek i spodní část hlavice alkoholovým přípravkem pro dermální váleček s mikrojehličkami. Po vyschnutí je dávkovač připraven k dalšímu používání.

Postup čištění skleněné láhve s rozprašovačem:

Při přelévání obsahu hydrolátu z většího balení do menšího s rozprašovačem použijte alkoholový přípravek pro dermální váleček s mikrojehličkami pro zachování hygienických podmínek, jelikož hydroláty jsou velmi citlivé na znehodnocení. Prázdnou láhev vyčistěte saponátem, opláchněte čistou vodou. Naplňte ji čistou vodou, přepumpujte přes rozprašovač čistou vodu (několik střiků) a dalším stříkáním bez nasávání vody rozprašovač vyprázdněte. Láhev a rozprašovač vystříkejte alkoholovým přípravkem a nechte vyschnout. Po vyschnutí je láhev připravena k dalšímu používání.

Balení:

Tmavá skleněná lahvička s rozprašovačem

Složení:

Isopropyl Alcohol (dezinfekčný alkohol), Aqua (voda)

Další info:

Neaplikujte přímo na kůži. Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla/jisker/otevřeného ohně/horkých povrchů. Nekuřte.

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Zabraňte vdechování prachu/kouře/plynu/mlhy/par/aerosolů.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou.

Kód produktu
  • NAV464Kategorie
Top TOPlist