Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Relaxace a domácí pohoda

(158 produktů)
Co Vám pomáhá cítit se doma “jako doma”? Je to rodina? Domáci mazlíčci, oblíbený koutek, milované věci? A co takhle příjemná a ukldňující atmosféra, ve které se můžete uvolnit a vydechnout si? Právě pro její vytvoření jsme Vám na Ferwer připravili nabídku produktů pro relaxaci a domácí pohodu.

Najdete v ní svíčky, osvěžovače vzduchu, oleje do aromalamp a další výrobky, které do Vašeho domova přinesou klid a harmonii. V naší nabídce ale nehledejte konvenční parafínové svíčky. Při jejich hoření se uvolňují zdraví nebezpečné látky, kvůli vysokým teplotám může snadno dojít k popálení, vosk snadno poničí nábytek nebo jiné povrchy. Nezakoupíte tu ani osvěžovače vzduchu s umělými látkami a parfemací. Všechny výrobky jsou totiž čistě přírodní, šetrné k planetě i k lidem.

Svičky na Ferwer jsou vyrobeny ze sojového vosku, který je rostlinného původu, hoří pomalu a rovnoměrně a pro hoření nevyžaduje vysokou teplotu. Nehrozí tedy popálením a tam, kde ukápne, ho snadno setřete hadříkem namočeným v teplé vodě. V mabídce najdete i svíčky z dalších rostlinných olejů, a dokonce i z olejů recyklovaných, sesbíraných v restauracích. Osvěžovače vzduchu Tierra Verde jsou zase založeny na lihovém základu s přidanými silicemi z bylin a rostlin s příznivými účinky na naše zdraví i energii.

Tvořit také můžete sami, vybrat si totiž můžete hned několik sad na domácí výrobu svíček . K výrobě osvěžovačů vzduchu a dalších přípravků můžete využít také nabízené éterické oleje .


Novinka You & Oil KI-Meditace 5 Ml
269 Kč

Novinka You & Oil KI Bolest v krku 5 ml
249 Kč

Novinka You & Oil KI Rýma 5 Ml
249 Kč

Novinka You & Oil KI Emoční vyčerpání 5 ml
269 Kč

Novinka You & Oil KI Stress 5 ml
269 Kč

Frosch EKO Oase Citronová tráva (90ml)
210 Kč

Frosch EKO Oase Levandule (90ml)
184 Kč

Frosch EKO Oase Pomerančový háj (90ml)
210 Kč

Kimmy Candles Vonný vosk Kadidlo & Myrha
249 Kč

TL Candles Svíčka bez přidané vůně S
369 Kč

TL Candles Svíčka s vůní jalovce S
369 Kč

TL Candles Svíčka s vůní jalovce XL
599 Kč

TL Candles Svíčka s vůní borovice S
419 Kč

TL Candles Svíčka s vůní borovice XL
599 Kč

TL Candles Svíčka s vůní pačuli  S
369 Kč

TL Candles Svíčka s vůní pačuli XL
599 Kč

TL Candles Svíčka s vůní eukalyptu S
369 Kč

TL Candles Svíčka s vůní eukalyptu XL
599 Kč

TL Candles Svíčka s vůní levandule S
369 Kč

TL Candles Svíčka s vůní levandule XL
599 Kč

TL Candles Svíčka s vůní skořice S
369 Kč

TL Candles Svíčka s vůní skořice XL
599 Kč

TL Candles Svíčka s vůní jantaru S
419 Kč

TL Candles Svíčka s vůní jantaru XL
599 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top