• Sleva

SKFK Ekidna Women Jacket

WJC00263-2N
5 999 Kč -50%

3 000 Kč

Elegantní hřejivá bunda z recyklovaného materiálu značky SKFK. Před zimou vás ochrání dlouhý střih a vnitřní načechraná ekologická výplň Sustans®. Své nejdůležitější věci sbalíte do prostorných předních kapes. Nepřekvapí vás ani déšť či sníh, bunda EKIDNA SKFK je díky použitým materiálům nepromokavá.

Velikost

SKFK jste dříve mohli znát pod názvem značky Skunkfunk, založil ji Mikel Feijoo Elzo v roce 1998. Jejím mottem je: "Oblékejte se podle toho, jaká jste, jak se cítíte a jak žijete. Posilujte svou identitu, vyjádřete svůj postoj a starejte se o své okolí."
SKFK je hrdým držitelem certifikátu GOTS, neboli Global Organic Textile Standard. Což je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace a zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu.
SKFK vyzývá, abychom byli aktivní součástí změny, kterou chceme vidět a abychom nakupovali odpovědně. Značka tvoří pro všechny ženy, které chtějí propojit jedinečný design inspirovaný přírodou, uměním a kulturou, s nadčasovým, pohodlným a funkčním stylem.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání