DOPRAVA ZDARMA tento víkend na všechny objednávky!
(11 produktů)

Vegetology


Na Ferwer přichází první značka doplňků stravy. A je skutečně neobyčejná! Za britskou značkou Vegetology stojí tým odborníků, kteří vyvíjí své produkty na základě nejnovějších vědeckých poznatků přesně tak, jak naše tělo v moderní a rychlé době potřebuje.

Všechny doplňky stravy jsou veganské. Zabaleny jsou navíc ve skle nebo lahvičce vyrobené z rozložitelného plast z cukrové třtiny.

V nabídce značky Vegetology najdete vitamíny vhodné pro vegetariány a vegany, díky kterým doplní látky hůře získatelného z čistě rostlinné stravy, jako je třeba vitamín B12. Vyzkoušet můžete také vitamíny se speciálním složení pro těhotné nebo takové, jejichž užívání zmírní Vaši únavu a vyčerpání.

Ať už chcete zlepšit svou imunitu, bojovat proti nedostatku vitamínu, podpořit své tělo v období těhotenství nebo zvýšit svou hladinu energie, se značkou Vegetology zkrátka nemůžete sáhnout vedle.



Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top