Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Ekologická domácnost

(42 produktů)
Každý den nám pod rukama projde celá řada potřeb do domácnosti, nad nimiž už ani nepřemýšlíme. Kartáče, houbičky, hadry či pytle na odpadky. Zkuste se ale svou domácností projít, pořádně se rozhlédnout a zamyslet se, které z věcí běžné potřeby byste mohli nahradit ekologickou alternativou. Věcmi vyrobenými z přírodních či recyklovaných materiálů, biologicky rozložitelnými nebo úspornými.

V kategorii ekologická domácnost objevíte širokou škálu pomocníků, kteří Vaše každodenní činnosti udělají šetrnější k přírodě a často i k Vašemu zdraví. Jsou totiž právě tyto malé kroky, kterými máme možnost pomáhat životnímu prostředí, a tím i sami sobě. Postupné nahrazování plastů přírodními materiály, šetření vodou, redukování množství odpadu, zamezení plýtvání potravinami a mnoho dalších “maličkostí”.

Na Ferwer může Vaše cesta k udržitelnosti začít. Nahraďte plastové pytle na odpadky pytli z recyklovaných materiálů, jednorázové houbičky a hadříky pratelnými utěrkami , plastové kartáče či štětky dřevěnými a bambusovými. Bioodpad z domácnosti sbírejte do rozložitelných pytlů a kompostujte. S šetřením vodou nejen v koupelně Vám pomohou šetřiče vody a perlátory. Používáním těchto výrobků nejen šetříte zdroje a redukujete množství odpadu, jsou ale také všechny do jednoho vyrobeny udržitelným způsobem, z přírodních či recyklovaných materiálů a s ohledem na životní prostředí.


Ecoegg Bambusové utěrky role
389 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top