Obuv Bohempia Vám přináší unikátní český produkt.
Bohempia je česká značka tenisek založená roku 2015. Zaměřuje se na obuv, textil a doplňky z konopí. Technické konopí je totiž unikátní materiál, který umožňuje tvořit kvalitní, unikátní a hlavně ekologické tenisky v našem podnebí. Konopí potřebuje pro pěstování jen zlomek vody a minimum agrochemikálii oproti klasické bavlně.

Tenisky Bohempie jsou vyráběny v Čechách a Střední Evropě, nejedná se tedy o neetickou pracovní sílu ani z Asie či  neekologický dovoz. Výroba tenisek začíná hrubým konopným vláknem, které je upředeno, upleteno nebo utkáno, nabarveno a zpracováno do finální podoby spolu s vulkanizovanou podrážkou. Obuv je navržená a testována v Pražském studiu Behempie.
Tkaničkám už odzvonilo, nyní letí Slip-on tenisky.
Nestárnoucí klasika, kotníkové tenisky Bohempia.
V jednoduchosti je síla. I když se nízké tenisky bohempia vypadají obyčejně, překvapí Vás například svojí kvalitou, pohodlím či prodyšností.

Tenisky Behempia v sobě spojují jednoduchost a minimalismus. Boty jsou ekologické, pohodlné na nošení a našim zákazníkům nabízejí spoustu unikátních funkčních benefitů konopného materiálu, jako je antimikrobialita, hypoalergeničnost, savost, přirozená termoregulace a pevnost. Protkejte se konopím!

Veganské tenisky Bohempia mají mnoho skvělých atributu, přesvědčte se sami.
Tenisky Bohempia v sobě spojují ekologii, pohodlí, kvalitu a eleganci.
Zboží přidáno na seznam přání