facebook
AKCE - právě teď sleva 15% na všechny produkty LaSaponaria a Ey!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Bio-D Prostředek na mytí nádobí a baby potřeby hypoalergenní - kanystr (5 L)

Značka: Bio-D

509 Kč
458 Kč

Na objednávku do 10 dní
Tento produkt si právě prohlíží 3 uživatelé.

  • Doprava zdarma nad 1500 Kč

Popis produktu Bio-D Prostředek na mytí nádobí a baby potřeby hypoalergenní - kanystr (5 L)

100% Přírodní prostředek na mytí nádobí. Koncentrovaný,lehce pěnivý, bez vůně, skvělý i na odolnou mastnotu a připáleniny. Vhodný také k mytí ovoce a zeleniny a baby potřeb. Dobře funguje i za studena. Vysoká účinnost vychází ze síly kyseliny citronové a dalších přírodních tenzidů na bázi kokosového oleje. Dávkování: pro plný dřez stačí 10 - 15 ml prostředku (= 2 - 3 čajové lžičky). Vystačí až na 500 použití. Velké rodinné balení, které je maximálně ekologické a za ještě výhodnější cenu. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti.

Naprosto bezpečný pro septik a domácí čističky vod, neničí přirozenou flóru. Bez palmového oleje a zcela bez chemie.

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu.

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society a Cruelty Free International (Leaping Bunny). Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year. ParametrySložení: > 30%: Anionic Surfactant. < 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric AcidObjem: 5 L

Kód produktu
  • BWU45Kategorie
Top TOPlist