• Sleva

Inkkas Santa Fe High Top

SS189907
1 899 Kč -30%

1 329 Kč

Vzor těchto tenisek nabyl inspiraci v umění a flóře Nového Mexika! Pokud milujete barvy, pak nazujte kotníkové Santa Fe s kontrastní podrážkou. Geometrické tvary spolu s květinovými detaily jsou zárukou, že s nimi vyniknete a v davu se rozhodně neztratíte. Díky anatomicky tvarované stélce jsou pohodlné i při celodenním nošení.

Velikost

Jedinečná obuv určena pro ty, kteří se nebojí vyniknout v davu. INKKAS jsou perfektní kombinací pohodlí, kvality a poutavého stylu. Inkkas je značka obuvi, která pochází z Jižní Ameriky. Od vzniku značky je kladen velký důraz, aby provozování společnosti mělo pozitivní dopad na životní prostředí. Filozofie společnosti je založena na principech Fair Trade, filantropie a autentičnosti. 

Společnost je zapojena do projektu One shoe One tree, kdy za každý prodaný pár bot bude vysazen jeden strom v Amazonském pralese. Produkty Inkkas jsou vyráběny ve spolupráci s místními mexickými dílnami, které jsou plně ve vlastnictví místních firem a organizací. Tyto továrny jsou moderní, bezpečné a striktně dodržují pracovní podmínky stanovené zákonem. Každý jednotlivec podílející se na produkci, je starší 18 let a za svůj přínos je spravedlivě ohodnocen platem.

K výrobě bot Inkkas jsou použity autentické materiály té nejvyšší kvality.

Více o značce >>

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání