Inkkas Flora

D225100
2 599 Kč

Květinové krásky, které rozzáří váš den. S exotickými joggers, nesoucí flóru africké džungle je to hračka. Kombinace černé a žluté spolu s pestrými barvami navíc oživí váš každodenní outfit. Měkká vnitřní podšívka zaručí maximální pohodlí při celodenním nošení. Zdravou chůzi podpoří anatomický tvar vnitřní stélky, která je navíc vyjímatelná.

Velikost

Jedinečná obuv určena pro ty, kteří se nebojí vyniknout v davu. INKKAS jsou perfektní kombinací pohodlí, kvality a poutavého stylu. Inkkas je značka obuvi, která pochází z Jižní Ameriky. Od vzniku značky je kladen velký důraz, aby provozování společnosti mělo pozitivní dopad na životní prostředí. Filozofie společnosti je založena na principech Fair Trade, filantropie a autentičnosti. 

Společnost je zapojena do projektu One shoe One tree, kdy za každý prodaný pár bot bude vysazen jeden strom v Amazonském pralese. Produkty Inkkas jsou vyráběny ve spolupráci s místními mexickými dílnami, které jsou plně ve vlastnictví místních firem a organizací. Tyto továrny jsou moderní, bezpečné a striktně dodržují pracovní podmínky stanovené zákonem. Každý jednotlivec podílející se na produkci, je starší 18 let a za svůj přínos je spravedlivě ohodnocen platem.

K výrobě bot Inkkas jsou použity autentické materiály té nejvyšší kvality.

Více o značce >>

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání