Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(12 produktů)

Yuuki


Česká značka s veselým názvem Yuuki přináší (nejen) na Ferwer oblíbenou alternativu jednorázových menstruačních vložek a tamponů - menstruační kalíšek. Vyrobený je z lékařského silikonu a splňuje přísné zdravotní normy. Vybrat si můžete z několika velikostí, dvou tvrdostí a také ze dvou barev, kromě běžného průhledného kalíšku je totiž v nabídce i barevná verze Rainbow.

Používání menstruačních kalíšků Yuuki je zdravé a jednoduché, ale také ekonomicky výhodné. Vstřícná je i jejich pořizovací cena, ušetříte ale především náklady spojené s každoměsíčním nákupem hygienických pomůcek.

Kalíšek můžete doplnit také sterilizačním kelímkem, který Vám usnadní péči o něj. Odpadne totiž jeho vyváření na plotně, sterilizační kelímek s kalíškem je možné vložit do mikrovlnné trouby.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top