Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(38 produktů)

Weleda


Weleda je jednou z největších a nejstarších značek přírodní kosmetiky. Už od roku 1921 se drží myšlenky propojení člověka a přírody a jejich vzájemné prospěšnosti. Proto mezi jejími výrobky najdete kosmetiku a drogerii pro děti i dospělé s čistě přírodním složením, která je šetrná k našemu tělu, ale také k životnímu prostředí. Důkazem kvality je rozšíření této společnosti do 50 zemí po celém světě.

Výrobky této značky staví nejen na přírodních ingrediencích a tradičních recepturách, ale kladou důraz také na léčivé účinky bylin a jejich blahodárný přínos pro naše tělo. Značka netestuje své výrobky na zvířatech a pyšní se celou řadou ocenění a certifikací, jako je NaTrue, která zaručuje kvalitu a přírodní původ surovin. Důležitým prvkem fungování firmy Weleda je také sociálně a environmentálně odpovědné podnikání, které řeší aktuální problémy v oblasti ochrany životního prostředí nebo sociální nerovnosti.

... více

TOP PRODUKTY

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 200ml

Jemná nepěnivá koupelová přísada má šetrné čisticí a pěsticí účinky. Kvalitní sezamový olej a mandlový olej chrání pokožku před vysušením, dodávají jí tuk, který ztrácí pokožka působením vody.

299 Kč

269 Kč

299 Kč

269 Kč

Weleda Měsíčkový kojenecký olej 200ml

Vyživuje a chrání obzvlášť citlivou pokožku, neparfemovaný. .

299 Kč

269 Kč

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top