Limitovaná akce! Při nákupu produktu Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant (60 g) - Indická mandarinka v hodnotě 199 Kč zdarma (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(14 produktů)

Watersavers


Watersavers je česká značka, jejíž výrobky Vám pomůžou šetřit vodou v domácnosti při běžných denních činnostech. To se promítne nejen na našem životním prostředí, ale také ve Vaší peněžence. Používání těchto výrobků může výrazně ušetřit náklady spojené se spotřebou vody. Šetřiče vody se vyvážejí do celého světa a jsou certifikovány pro styk s pitnou vodou.

Až polovinu spotřebované vody můžete ušetřit použitím perlátoru. Nástavec se jednoduše pomocí závitu připevní na běžný kohoutek. Díky patentované technologii mísí přitékající vodu se vzduchovými bublinkami, čímž ji “načechrá”. Menší množství vody tedy vytvoří větší proud. Perlátor Vám vydrží až 20 let, investice do něj se Vám ale vrátí už za 3 měsíce. Úspora je tedy skutečně velká.

Watersavers nabízí také šetřiče vody do sprchy, speciální sprchové úsporné hadice a zátěžové šetřiče do nádržky toalety. Vyzkoušejte i vy výrobky Watersavers ve Vaší domácnosti či na pracovišti!

... víceProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top