Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(65 produktů)

The Greatest Candle in the World


Skupinka mladých surferů, jezdců na vlnách, stojí za vznikem značky The Greatest Candle in the World. Na konci vodních radovánek si všímali, že je na jejich kůži slabý olejový film. Zjistili, že je způsobem kuchyňskými oleji, které se dostávají do oceánu kvůli nedostatečným čistícím procesům. Rozhodli se, že se pokusí kontaminaci vod zbytky olejů omezit a dlouholetým vývojem ve spolupráci s odbornými společnostmi vytvořili technologii Oil2Wax, která použité rostlinné oleje přeměňuje na vosk.

A právě z olejů odebíraných z restauračních zařízeních je vyrobený vosk, z něhož firma vyrábí “nejlepší svíčky na světě”, což je doslovný překlad anglického názvu značky. Svíčky nádherně voní díky přidaným esenciálním olejům. K dispozici je nepřeberné množství mírných i výrazných vůní, jako třeba jablečná či jasmínová. Vybírat můžete ze svíček ve matném či černém skle, ale také v plechu. Zakoupit si můžete také sadu na výrobu svíček a z vlastních olejů si svíčku vyrobit sami doma.

... více

TOP PRODUKTY

The Greatest Candle in the World Vonná svíčka ve skle (130 g) - hřebíček a skořice

Složení: Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný ...

239 Kč

The Greatest Candle in the World Vonná svíčka ve skle (130 g) - fík

Složení: Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný ...

239 Kč

The Greatest Candle in the World Vonná svíčka ve skle (130 g) - květ darjeelingu

Složení: Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný ...

239 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top