Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(3 produktů)

Swirl


Za značkou Swirl stojí společnost Mellita. Její produkty jsou kvalitní, udržitelné a šetrné k životnímu prostředí a jejím cílem je propojování ekonomických, sociálních i ekologických zájmů výrobců i zákazníků. V oblasti nakládání s odpadem je tato značka zkrátka hvězda. Společnost dlouhodobě podporuje mezinárodní projekty a iniciativy zaměřené na ochranu životního prostředí, jako je Rainforest Alliance, Fairtrade nebo UTZ Certified.

Na Ferwer můžete zakoupit stahovací pytle na odpad , které jsou z 95% vyrobeny z recyklovaného plastu, jsou odolné, praktické a uzavíratelné stahovací šňůrkou. Vybrat si můžete menší o objemu 35 litrů nebo větší 60-ti litrový. Pro sběr bioodpadu v domácnosti se Vám budou hodit kompostovatelné pytle na bioodpad, které jsou vyrobeny ze 100% biologicky rozložitelného materiálu, zároveň jsou ale odolné, nepropustí tekutiny, které z odpadu unikají. Nemusíte se tedy bát používat je na střádání odpadu v kuchyni a celý balíček pak vhodit do popelnice na bioodpad či na kompost.

... více

TOP PRODUKTY

Swirl Bio kompostovatelné pytle s uchy (6ks) - 20 l

Objem: 20 nebo 35 l. Rozměry: balení 20 l: 480 x 600 mm; balení 35 l: 540 x 700 mm. Materiál: kukuřičný škrob.

115 Kč

104 Kč

Swirl Bio kompostovatelné pytle s uchy (6ks) - 35 l

Objem: 20 nebo 35 l. Rozměry: balení 20 l: 480 x 600 mm; balení 35 l: 540 x 700 mm. Materiál: kukuřičný škrob.

115 Kč

104 Kč

Swirl Eko Zatahovací pytle (8 ks) - 60 l - z 95 % z recyklovaných materiálů

Objem: 60 l. Rozměry: balení 680 x 730 mm. Země původu: vyrobeno v Polsku. Složení: Polyethylenový film (recyklát).

80 Kč

72 Kč

-10%

-10%Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top