Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(4 produktů)

Swirl


Za značkou Swirl stojí společnost Mellita. Její produkty jsou kvalitní, udržitelné a šetrné k životnímu prostředí a jejím cílem je propojování ekonomických, sociálních i ekologických zájmů výrobců i zákazníků. V oblasti nakládání s odpadem je tato značka zkrátka hvězda. Společnost dlouhodobě podporuje mezinárodní projekty a iniciativy zaměřené na ochranu životního prostředí, jako je Rainforest Alliance, Fairtrade nebo UTZ Certified.

Na Ferwer můžete zakoupit stahovací pytle na odpad , které jsou z 95% vyrobeny z recyklovaného plastu, jsou odolné, praktické a uzavíratelné stahovací šňůrkou. Vybrat si můžete menší o objemu 35 litrů nebo větší 60-ti litrový. Pro sběr bioodpadu v domácnosti se Vám budou hodit kompostovatelné pytle na bioodpad, které jsou vyrobeny ze 100% biologicky rozložitelného materiálu, zároveň jsou ale odolné, nepropustí tekutiny, které z odpadu unikají. Nemusíte se tedy bát používat je na střádání odpadu v kuchyni a celý balíček pak vhodit do popelnice na bioodpad či na kompost.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top