Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Svíčky

(52 produktů)

Barva

Značka

  • 26
  • 26
Konvenční svíčky jsou nejčastěji vyráběny z parafínu. Jeho výhodou je nízká cena, jedná se totiž o vedlejší produkt při výrobě ropy. Ve výparech, které se při hoření parafínových svíček uvolňují, byl ale vědecky potvrzen výskyt benzenu či toluenu, látek, které jsou ve vyšších koncentracích jedovaté a pro naše zdraví velmi nebezpečné. Pokud si svou domácnost, romantické večery či chvilky relaxace nedovedete bez svíček představit, na Ferwer naleznete přírodní alternativu k parafínovým svíčkám - svíčky ze sojového vosku.

Sojový vosk je 100% přírodní, rostlinný a obnovitelný zdroj. Neobsahuje rezidua pesticidů ani karcinogenní látky. Navíc hoří pomalu a rovnoměrně, svíčka Vám tedy vydrží až o polovinu času déle než běžné svíčky. K hoření sojový vosk nepotřebuje vysokou teplotu, čímž se snižuje riziko zranění. Vylitý vosk se díky tomu také dá velmi snadno vyčistit hadříkem a horkou vodou z jakéhokoliv povrchu.

Na Ferwer najdete svíčky, které Váš interiér rozzáří nejen svým plamenem, ale také krásným přírodním vzhledem. Ve svíčkách značky TL Candles jsou zalité květy, lístky nebo jiné kousky přírody. Svíčky Kimmy Candles nádherně voní a do Vašich domovů přinesou harmonii, klid a soulad s přírodou. Vytvořit si také můžete vlastní svíčky díky sadám pro výrobu svíček značky The Greatest Candle in the World.
Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top