facebook
Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
 
(17 produktů)
 
Rychlý výběr velikosti:

SKFK


Oděvní značka SKFK o sobě prozradí všechno svým mottem: “Oblékněte se tak, jaká jste, jak se cítíte, jak žijete. Posilujte svou identitu, vyjádřete svou podstatu a starejte se o své okolí.” Důraz na originalitu, pohodlnost, etičnost a udržitelnost spojuje všechny produkty v nabídce této baskické společnosti. Původní značka Skunkfunk začínala jako konvenční, ale prošla postupnou proměnou. Ze svého názvu vypustila několik písmenek a ze své výroby konvenční látky, chemické prostředky nebo nevhodné pracovní podmínky. Momentálně značka nabízí eticky a udržitelně vyrobené oblečení z recyklovaných materiálů, organické bavlny nebo ekologického Tencelu. Zárukou, že svým nákupem skutečně podporujeme změnu, jsou certifikace GOTS a Fairtrade, které všechny výrobky SKFK nesou. V širokém sortimentu této značky na Ferwer objevíte sportovní i elegantní modely, kabáty, cardigany, svetry, kalhotky i trička. Všechny kousky mají líbivý jednoduchý design, jsou pohodlné a praktické.

TOP PRODUKTY

SKFK Uguzne Women Dress Strawberry Pink

Zahalte se do pohodlí a zachyťte sluneční paprsky v šatech barvy šťavnatých jahod. Šaty Uguzne jsou vyrobeny ze 62 % z organické bavlny, 3 % z elastanu a 35 % z modalu.

2 399 Kč

720 Kč

SKFK Betti

Svetr SKFK Betti se stane oblíbenou součástí Vaší šatní skříně. Má líbivou jahodovou barvu, která se hodí pro letní radovánky, ale rozzáří i pochmurné podzimní dny.

1 499 Kč

450 Kč

SKFK Adaie

Tak trochu retro design, který ale skvěle padne do moderní doby, to je svetr SKFK Adaie. Černá barva mu dodává eleganci, široké rukávy retro nádech a barevné zdobení kolem výstřihu lehkost a originalitu.

1 799 Kč

540 Kč

-70%

SKFK Adaie

540 Kč 1 799 Kč

-70%

SKFK Betti

450 Kč 1 499 Kč


SKFK: Etická móda ze srdce ŠpanělskaV posledních letech se udržitelná móda stala více než jen módním trendem; je to nutnost, která odráží rostoucí globální zájem o etiku a udržitelnost. Jeden ze španělských výrobců, kteří vedou tuto revoluci, je SKFK. V tomto článku se podíváme na filosofii této značky, její udržitelné praktiky a co ji odlišuje na trhu s oděvy.

O značce


Založená v Baskicku, SKFK byla původně známá jako Skunkfunk. S vizí vytvořit oděvy, které jsou nejen stylové, ale i šetrné k planetě, se značka rychle stala synonymem pro etickou a udržitelnou módu.

Etická filosofie


SKFK se zaměřuje na etiku ve všech aspektech svého podnikání. Výroba je realizována ve spravedlivých pracovních podmínkách a značka je známá transparentností svých dodavatelských řetězců. Oblečení je navrženo tak, aby vydrželo, a ne aby bylo po krátkém období nahrazeno - koncepce známá jako "slow fashion."

Udržitelné materiály


Jedním z klíčových prvků udržitelné filosofie SKFK je použití ekologicky šetrných materiálů. Značka používá recyklované tkaniny, organický bavlněný materiál a další přírodní textilie, které mají minimální dopad na životní prostředí.

Design a inovace


SKFK se pyšní inovativním designem, který je stejně důrazný na styl, jak na udržitelnost. Kolekce jsou plné barev, vzorů a jedinečných krojů, což činí oděvy značky SKFK atraktivními nejen pro eco-conscious spotřebitele.

Společenská odpovědnost


Kromě svého zaměření na udržitelnost, SKFK také investuje do různých sociálních iniciativ a projektů. Tímto způsobem značka ukazuje, že úspěch v módním průmyslu a společenská odpovědnost mohou jít ruku v ruce.

SKFK je ukázkovým příkladem toho, jak moderní módní značka může být úspěšná, aniž by opomíjela etické a ekologické zásady. Jejich zapojení do udržitelné módy a společenské odpovědnosti činí z SKFK jednu z nejvýznamnějších značek ve španělském a globálním módním průmyslu.


Kategorie
Top TOPlist