Popis produktu Saif Al Khaleej U parfémovaná voda 100 ml
Al Wataniah Saif Al Khaleej 100 ml parfémová voda je výrazná unisex vůně z citrusově-aromatické rodiny, navržená tak, aby upoutala pozornost svou živou a osvěžující kompozicí.
Vůně se otevírá tóny krvavého pomeranče, které přinášejí jasný a energický úvod, jenž probouzí smysly. V jejím srdci se rozvíjí vytříbená a harmonická směs levandule, pomerančového květu a pelargonie, která vytváří sofistikované a vrstevnaté jádro a dodává eleganci i hloubku. Tato kombinace zajišťuje nezapomenutelný a distingovaný dojem, ideální pro ty, kteří oceňují propracované a vyvážené vůně.
Základ se usazuje do hřejivého a přívětivého dozvuku s vetiverem, tonkovými boby, santalovým dřevem, praliné a ambrou a zanechává smyslnou a uklidňující stopu, která nositele zahalí. Díky dlouhé výdrži a univerzální přitažlivosti je tato vůně ideální pro muže i ženy, vhodná pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti.
Pocházející ze Spojených arabských emirátů a uvedená v roce 2019, Al Wataniah Saif Al Khaleej ztělesňuje vytříbenost, živost a luxusní půvab, díky čemuž je výjimečnou volbou v rámci citrusově-aromatické rodiny.
VONNÉ NOTY
Hlava:Krvavý pomeranč Srdce: Levandule, pomerančový květ, pelargonie Základ: Vetiver, tonkové boby, santalové dřevo, praliné, ambra
Kód produktu
- PRFB1784
Mohlo by Vás zajímat
Al Wataniah Musk Dubai osvěžovač vzduchu 300 ml
81 Kč
Al Wataniah Tibyan osvěžovač vzduchu 300 ml
76 Kč
Al Wataniah Sabah Al Ward parfémovaná voda pro ženy
490 Kč
Al Wataniah Al Daiem Elixir W parfémovaná voda
649 Kč
Al Wataniah Rose Mystery Intense osvěžovač vzduchu 300 ml
79 Kč
Al Wataniah Marwa osvěžovač vzduchu 300 ml
85 Kč
Al Wataniah Sabah Al Ward osvěžovač vzduchu 300 ml
85 Kč
Al Wataniah Shagaf Al Ward osvěžovač vzduchu 300 ml
81 Kč
Al Wataniah Al Daiem W parfémovaná voda
640 Kč
Al Wataniah Anwan parfémovaná voda unisex 100 ml
477 Kč





