facebook
Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
 
(31 produktů)
 

Rozvoněno


Rozvoněno je česká značka, kterou založili manželé Ester a Michael Schmidtovi s cílem vytvářet produkty v souladu s přírodou a šířit radost z ní. Jejich podnikání začalo na malém políčku levandule za domem, kde s ohledem na ekologii pěstují tuto voňavou rostlinu. V Rozvoněno se specializují na výrobu svíček z 100% přírodních vosků - kokosového a sójového, obohacených o přírodní éterické oleje a levandulové květy z vlastního políčka. Důraz klade značka také na udržitelnost, a to jak v procesu výroby, tak i v distribuci svých produktů. Etikety jsou vyráběné z ekologických materiálů, skleničky jsou opakovaně použitelné a balení je z recyklovaných materiálů. Vedle svíček nabízí Rozvoněno i bytové vůně a další doplňky, vždy s důrazem na udržitelnost a respekt k přírodě.

TOP PRODUKTY

Rozvoněno Vonná svíčka - Zimní nálada (130 ml) - s pomerančem, hřebíčkem a skořicí

Složení: Kokosový vosk, sójový vosk, Pelargonium Graveolens Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, ...

245 Kč

Rozvoněno Vonná svíčka - Jedinečná (130 ml) - s geránií a palmovou růží

Složení: Kokosový vosk, sójový vosk, Pelargonium Graveolens Oil, Cymbopogon Martini Oil, Citronellol*, ...

235 Kč

Rozvoněno Svíčka bez vůně - Neobyčejná (130 ml)

Složení: Kokosový a sójový vosk. Země původu: Vyrobeno v České republice. Podíl přírodních surovin: 100 %.

215 Kč

Rozvoněno Svíčka bez vůně - Neobyčejná (130 ml)

215 Kč
Skladem > 5 ks - odesíláme do 24h

Rozvoněno: Harmonie přírody a udržitelnosti ve světle ekologických svíček


Rozvoněno je značka, která se rodila z lásky k přírodě a touhy přinášet radost a pohodu do domovů lidí. Za zrodem stojí manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří spojili své vášně pro přírodu a ruční výrobu a vytvořili jedinečnou značku ekologicky udržitelných produktů. Jejich cesta začala na malém políčku levandule za domem, kde s ohledem na ekologii pěstují tuto voňavou rostlinu, která je základem mnohých jejich produktů.

Filozofie Rozvoněno
Klíčovým prvkem Rozvoněno je spojení s přírodou a snaha o minimalizaci ekologické stopy. Schmidtovi se zaměřují na to, aby jejich produkty byly nejen krásné a vonné, ale také šetrné k planetě. To se odráží ve všech aspektech jejich podnikání, od výběru surovin po balení a distribuci produktů.

Produkty Rozvoněno
Hlavním produktem Rozvoněno jsou svíčky vyrobené z 100% přírodních vosků - kokosového a sójového. Tyto vosky jsou vybrány nejen pro svou přírodní čistotu, ale i pro vlastnost hořet déle než běžné parafínové vosky. Svíčky jsou obohaceny přírodními éterickými oleji a některé z nich jsou zdobeny květy levandule z vlastního políčka, což jim dodává jedinečný charakter.

Kromě svíček Rozvoněno nabízí i bytové vůně, jako jsou osvěžovače vzduchu a éterické oleje, vyráběné opět pouze z přírodních surovin. Schmidtovi také nabízejí svíčky ze včelího vosku, který odebírají pouze od českých včelařů, což ukazuje jejich podporu lokálnímu podnikání.

Udržitelnost a Ekologický Přístup
Udržitelnost je pro Rozvoněno klíčová. Při výrobě a distribuci svých produktů minimalizují odpad, což je vidět na recyklovatelných a biologicky odbouratelných materiálech, které používají. Etikety jsou vyrobeny z organického odpadu z ječmene a z recyklovaného papíru, a skleničky od svíček lze očistit a znovu použít. Také kvalita je důležitá - svíčky mají čistě bavlněný knot bez syntetických vláken, což zvyšuje kvalitu hoření.

Rozvoněno je příkladem toho, jak lze spojit podnikání s respektem k přírodě a udržitelností. Manželé Schmidtovi prostřednictvím své značky nejen rozdávají radost a pohodu, ale také ukazují cestu k tomu, jak může být podnikání šetrné k planetě a přesto úspěšné. Jejich příklad inspiruje a ukazuje, že péče o přírodu a zodpovědné podnikání mohou jít ruku v ruce.


Kategorie
Top TOPlist