Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(33 produktů)

Radico


Z tradiční moudrosti ajurvédy čerpá znalosti pro svou výrobu značka bylinných přípravků pro péči o Vaše vlasy Radico. Zakladatelem značky je Sanjeev Bhatta, který spolu se svým týmem spolupracovníků neustále vyvíjí a zkouší nové cesty, kterými nám v každodenních životech zprostředkovat kontakt s přírodou. S pokorou, šetrností a důrazem na tradici nám tak značka přináší celou paletu odstínů 100% přírodních bylliných barev na vlasy, které jsou vyrobené výhradně z BIO surovin. Vlasům přináší nejen nový odstín, ale také sílu, lesk a zdraví. Jejich používání se tak stane Vaším výsostným rituálem krásy.

Z tradičních ajurvédských bylin se v Radicu nevyrábí jen barvy na vlasy, ale jejich mícháním a kombinováním vznikají i další výrobky, jakou jsou vlasové bylinné kúry pro obnovu přirozených vlastností našich vlasů nebo práškové šampony a kondicionéry pro zcela přírodní každodenní péči o vlasy.

Všechny výrobky značky Radico dosáhli na certifikaci Cosmos Organic, která Vám zaručuje nákup kvalitních a organických výrobků šetrných k Vašemu zdraví i naši Zemi.

... více

TOP PRODUKTY

Radico Přírodní barva na vlasy BIO (100 g) - tmavě hnědá

Certifikáty: ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu: 100 %.

315 Kč

284 Kč

Radico Přírodní barva na vlasy BIO (100 g) - pšeničná blond

Certifikáty: ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu: 100 %.

315 Kč

284 Kč

Radico Přírodní barva na vlasy BIO (100 g) - popelavá blond

Certifikáty: ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu: 100 %.

315 Kč

284 Kč

-10%Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top