Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(40 produktů)

Pinke Welle


Dřív nebo později každá udržitelně smýšlející žena narazí na potřebu vyzkoušet udržitelnější alternativy běžných menstruačních vložek a tamponů. Na trhu dnes existuje několik možností - jednorázové menstruační pomůcky z organické bavlny, pratelné látkové vložky, menstruační houbičky či kalíšky. V nedávné době si také cestu na české trh našly menstruační kalhotky.

Za značkou Pinke Welle stojí dvojice kamarádek Susanna a Katja, kterým se nelíbil nemoderní vzhled a umělé materiály menstruačních kalhotek, které nacházely na trhu a rozhodly se, že si k obrazu svému vytvoří vlastní značku. Do světa černých menstruačních kalhotek s vysokým pasem přinesly barvy, vzory, krajky a mnoho střihů, které sedí každé postavě i síle menstruace. Navíc jsou vyrobeny z šetrných materiálů, především bavlny a viskózy. Nezasvěcené oko nepozná menstruační kalhotky od těch běžných a vy se budete během menstruaci moci cítit sebejistá a klidná.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top