• Sleva

Ecoalf Shao Sneaker Black Men

SHSNSHAO0YR6MS20-319
3 290 Kč -30%

2 303 Kč

Novinka z udržitelné a ekologické kolekce obuvi Ecoalf. Veganské tenisky vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu. Nazujte elegantní a designové tenisky bez šněrování vyrobené maximálně šetrným způsobem k naší planetě. Tkaninu tvoří recyklované PET lahve vylovené z oceánů a podrážku odpad z mořských řas. Revoluční technologie výroby zajišťuje odolnost a prodyšnost boty.

Velikost

ECOALF je španělská značka, která naplňuje svůj ambiciózní plán, tvorbu oblečení a obuvi z odpadu. Cílem je přeměnit plasty nacházející se ve Středozemním moři na pelety, nitě a tkaniny - tento proces je nazvaný "Upcycling the ocean". ECOALF vytvořil Javier Goyeneche v roce 2012 k inovaci oděvního průmyslu. Javier vytvořil ekologicky šetrnou značku oblečení bez špatného dopadu na přírodní zdroje světa a bez vzniku odpadu.

Nabídka ECOALF zahrnuje oblečení pro muže a ženy, batohy a obuv. Všechny produkty ECOALF jsou vyrobeny 100% z recyklovaných materiálů. V naší nabídce najdete stylové tenisky které jsou tvořeny z 59% recyklovanými PET lahvemi a ze 41 % Soronou, což je recyklovaný nylon. Za účelem zajištění 100% transparentnosti a nejvyšší úrovně kvality řídí tým ECOALF celý proces od sběru odpadu až po recyklační technologie, výrobu, design a maloobchod. Tkaniny se vyrábějí z vyřazených rybářských sítí, PET lahví, použitých pneumatik, kávy, bavlny a vlny.

Více o značce >>

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání