Limitovaná akce! Při nákupu produktu Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant (60 g) - Indická mandarinka v hodnotě 199 Kč zdarma (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(25 produktů)

Mulieres


Estonská značka Mulieres Vás zaujme na první pohled. Důvodem je originální řešení jejich obalů. Tekuté prostředky, jako je gel na praní či univerzální domácí čistič, jsou totiž zdánlivě zabaleny v kanystru z recyklovaného kartonu. To by samozřejmě nefungovalo samo, cílem je ale snížit množství obalového plastu, a tak je v pevném kanystru z recyklovaného kartonu už jenom lehký plastový sáček, který po použití můžete vhodit do žlutého kontejneru.

Zakladatele značky k jejímu vzniku vedla touha po netoxické domácnosti, v jejich nabídce tedy najdete prostředky na praní a úklid domácnosti, jako je prací gel nebo univerzální čistič. Všechny produkty jsou z čistě přírodních vysoce kvalitních ingrediencí a obsahují éterické oleje, díky kterým nádherně voní.

Kromě prostředků pro úklid domácnosti firma vyrábí také vonné svíčky, které do Vaší domácnosti přinesou dvojitou radost. Krásně vypadají a voní, ale jsou také šetrné k našemu zdraví i životnímu prostředí. Vyzkoušíte lesní vůni nebo svůj domov provoníte třeba perníkem?

... víceProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top