Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(16 produktů)

Jack n Jill


Až z daleké Austrálie k nám díky firmě Jack n´Jill putují přírodní zubní pasty, kartáčky a další přípravky pro ústní hygienu našich nejmenších. Výrobky Jack n´Jill jsou barevné, veselé, bezpečné pro děti, mají 100% přírodní složení bez živočišných složek a nejsou testované na zvířatech. Jejich obaly jsou minimalistické a recyklovatelné.

Na Ferwer si vyberete třeba dětskou zubní pastu, která je zcela přírodní a bezpečná v případě spolknutí. Zubní pasty Jack n´Jill se dle hodnocení zdravotního rizika Sken Deep od EWG řadí mezi velmi bezpečné. Obsahují výtažky z měsíčku a jemně tak pečují o zuby a dásně dětí.

Zubní kartáčky Jack n´Jill jsou vyrobené z kukuřičného škrobu, který neobsahuje GMO. Jsou recyklovatelné a biologicky rozložitelné. Dětem nepochybně udělají radost jejich veselé zvířátkové designy.

Vyzkoušet můžete také zklidňující gel pro bezbolestné prořezávání prvních zoubků nebo vlhčené ubrousky pro péči o zoubky a dásně nejmenších miminek.

... více

TOP PRODUKTY

Jack n Jill Dětská zubní pasta - banán BIO (50 g) - bez fluoru, s bio extraktem z měsíčku

Certifikáty: PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podíl přírodních surovin: 100 %. Podíl BIO surovin z celku mimo vody a minerálů: 5 %.

185 Kč

Jack n Jill Dětská zubní pasta - borůvka BIO (50 g) - bez fluoru, s bio extraktem z měsíčku

Hmotnost: 50 g. Certifikáty: PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podíl přírodních surovin: 100 %. Podíl BIO surovin z celku mimo vody a minerálů: 5 %.

185 Kč

Jack n Jill Dětská zubní pasta - černý rybíz BIO (50 g)

Hmotnost: 50 g. Certifikáty: PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podíl přírodních surovin: 100 %. Podíl BIO surovin z celku mimo vody a minerálů: 5 %.

185 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top