Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(3 produktů)

Handmade Beauty


Španělská značka Handmade Beauty - jak ostatně napovídá už její název - se specializuje na přípravky pro úpravu nehtů. V její nabídce tak najdete nejen laky na nehty v mnoha líbivých odstínech, ale také například odstraňovač nehtových kůžiček nebo krycí lak pro urychlení schnutí. Všechny laky a další přípravky zakoupíte v designových lahvičkách s dřevěným víčkem. Neobsahují zdraví ani životnímu prostředí škodlivé látky, které se v běžně prodávaných lacích na nehty vyskytují, jako je toluen, formaldehyd a formaldehydová pryskyřice, syntetický kafr či toxický dibutyhlftalát.

Za vznikem značky stojí Diana, která je původem z Mexika. Díky svému aktivnímu přístupu založila mladá žena nejen značku Handmade Beauty, ale vybudovala pod ní také celou síť salonů přírodní krásy, které pracují výhradně s přírodní kosmetikou a svým zákaznicím nabízejí kvalitní péči šetrnou k jejich zdraví i životnímu prostředí.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top