facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
 
(4 produktů)
 

Ey!


Ey! je řada opalovacích přípravků značky Eco Cosmetics. Opalovací krémy mají jednoduché složení z kvalitních rostlinných surovin bez vody. Pro citlivou dětskou pokožku značka Ey! přináší speciální opalovací krém ve spreji s vysokým SPF faktorem 50+. Německá značka Eco Cosmetics vyrábí výhradně 100% přírodní produkty, které neobsahují žádné umělé přísady ani chemické látky. Všechny výrobky této firmy mají přísnou certifikaci EcoCert, díky jejich vysokému obsahu rostlinných surovin v BIO kvalitě (80 - 95%). Kromě toho jsou také certifikovány The Vegan Society, což zaručuje, že produkty neobsahují žádné přísady živočišného původu a nebyly testovány na zvířatech. Značka Eco Cometics se tak může pochlubit výbornou kvalitou za velmi příznivé ceny. Díky offsetovému programu sázení nových stromů ve spolupráci s organizací PRIMAKLIMA e.V. je navíc výroba kosmetiky této firmy CO2 neutrální.

TOP PRODUKTY

Ey! Opalovací krém ve spreji SPF 20 BIO (100 ml) - 100% přírodní, s minerálními pigmenty

Certifikáty: ECOCERT cosmos organic, Cosmebio, Vegan Society, CO2 neutral. Podíl BIO surovin z celkového objemu: 20 %.

429 Kč

386 Kč

Ey! Opalovací krém ve spreji SPF 30 BIO (100 ml) - 100% přírodní, s minerálními pigmenty

Certifikáty: ECOCERT cosmos organic, Cosmebio, Vegan Society, CO2 neutral. Podíl BIO surovin z celkového objemu: 20 %.

459 Kč

413 Kč

Ey! Opalovací krém ve spreji SPF 50 BIO (100 ml) - 100% přírodní, s minerálními pigmenty

Podíl BIO surovin z celkového objemu: 20 %. Podíl přírodních surovin: 100 %. Země původu: Německo.

529 Kč

476 Kč

Ekologické opalovací krémy EY! od Eco Cosmetics: Příběh inovace a přírodní péčeZačátek cesty s Eco Cosmetics


Zakladatel Eco Cosmetics, Dieter Sorge, je muž, který se zasloužil o revoluci v biokosmetice. Jeho cesta k výrobě přírodních kosmetických produktů započala v jeho rodném Karlsruhe v Německu, kde se jeho láska k horolezectví a přírodě proměnila v hluboké pochopení a obdiv k rostlinám a bylinkám. Toto poznání a fascinace přírodními procesy ho inspirovaly k dalšímu vzdělávání a nakonec k založení vlastní firmy.

Filozofie Eco Cosmetics


S vizí vytvořit produkty, které jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také ohleduplné k lidskému zdraví, založil Dieter Sorge v roce 1993 společnost Eco Cosmetics. Od prvních olejů až po rozšířenou kosmetickou řadu v roce 2004, Dieter se zaměřil na 100% čistotu. Produkty Eco Cosmetics, včetně řady opalovacích krémů EY!, jsou zcela přírodní, bez syntetických konzervantů, barviv, vůní a dalších umělých přísad. Zvláštností značky je vysoký podíl BIO surovin v produktech, který dosahuje 95-100% BIO kvality - výjimečný standard v dané cenové kategorii.

Mezinárodní certifikace a udržitelnost


Eco Cosmetics se pyšní certifikací EcoCert, což potvrzuje jejich závazek k udržitelnosti a ekologii. Jako první značka na trhu získali certifikaci pro celou kosmetickou řadu. Navíc, díky certifikaci The Vegan Society, je zajištěno, že jejich produkty neobsahují živočišné suroviny a nejsou testovány na zvířatech. Eco Cosmetics také využívá suroviny z biodynamického zemědělství certifikovaného Demeter, včetně rostlinných olejů a čistých éterických olejů.

CO2 Neutrální produkce a etický obalový materiál


Všechny produkty Eco Cosmetics jsou vyráběny CO2 neutrálně, což zahrnuje program sázení nových stromů ve spolupráci s organizací Prima Klima e.V. Obalový materiál je eticky vyráběn v Portugalsku, Německu a Francii, což dále podtrhuje závazek společnosti k udržitelnosti.

Přístupnost a výjimečné složení


Eco Cosmetics klade důraz na to, aby jejich kvalitní biokosmetika byla dostupná široké veřejnosti. Výrobky neobsahují palmový olej ani jeho deriváty, což je v průmyslu přírodní biokosmetiky vzácné a oceňované.

S výrobky Eco Cosmetics a opalovacími krémy EY! můžete být jisti, že pečujete nejen o svou pokožku, ale také o životní prostředí. Dieter Sorge a jeho tým přinesli na trh produkty, které reflektují lásku k přírodě a touhu po udržitelném a zodpovědném přístupu k péči o tělo. Eco Cosmetics představuje nejen značku, ale také filozofii zdravého a udržitelného životního stylu.


Kategorie
Top TOPlist