Popis produktu Endless W parfémovaná voda 100 ml
Ahmed Al Maghribi Endless parfémovaná voda 100 ml je elegantní vůně pro ženy, která patří do ovocně-květinové rodiny vůní s jemnými dřevitě-pižmovými podtóny. Vyrobeno ve Spojených arabských emirátech, zachycuje dokonalou rovnováhu mezi hravou sladkostí a vytříbenou smyslností, díky čemuž je ideální vůní pro sebevědomé, moderní ženy.
Vůně se otevírá šťavnatým výbuchem broskve a jemného jabloňového květu, což vytváří svěží a ženský úvod. V srdci se květ ananasu a růže krásně prolínají a odhalují romantický a exotický květinový charakter. Základ z pižma, pačuli a santalového dřeva zahaluje kompozici teplem a hloubkou a zanechává hladkou a dlouhotrvající stopu.
Endless od Ahmed Al Maghribi oslavuje nadčasovou ženskost kompozicí, která působí zároveň zářivě i hřejivě. Ideální pro každodenní nošení i večerní příležitosti, nabízí výbornou výdrž s jemnou, a přesto podmanivou stopou.
SLOŽENÍ VŮNĚ
Hlava:Broskev, Jabloňový květ Srdce: Květ ananasu, Růže Základ: Pižmo, Pačuli, Santalové dřevo
Kód produktu
- PRFB1863
Mohlo by Vás zajímat
Ahmed Al Maghribi Bin Shaikh parfémový extrakt unisex
1 598 Kč
Ahmed Al Maghribi Anab parfémovaná voda unisex
520 Kč
Ahmed Al Maghribi Zumar parfémový extrakt unisex
2 381 Kč
Ahmed Al Maghribi Oulil Amr parfémovaná voda unisex
1 936 Kč
Ahmed Al Maghribi Oud Afghano parfémovaná voda unisex
695 Kč
Ahmed Al Maghribi Laathani parfémový extrakt unisex
1 464 Kč
Ahmed Al Maghribi Awfa parfémovaná voda unisex
1 709 Kč
Ahmed Al Maghribi Zeleny U parfémovaná voda
497 Kč
Ahmed Al Maghribi Saif U parfémovaná voda
541 Kč
Ahmed Al Maghribi Ruby U parfémovaná voda
324 Kč







