Popis produktu Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom 30 ml + EDP Be Delicious 100% Pure New York parfémovaná voda pro ženy
DKNY Be Delicious Fresh Blossom od Donny Karan je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2009. Tato vůně spadá do kategorie květinově-ovocných a je ideální pro ženy, které milují svěží, lehké a jemně sladké kompozice.
Vůně se otevírá jiskřivými tóny grapefruitu, sladké meruňky a ovocného černého rybízu (cassis), které dodávají parfému energický a osvěžující úvod plný vitality. Srdce vůně rozkvétá květinovou směsí, kde dominují romantická růže, jemná konvalinka a opojný jasmín, což přináší vůni jemně květinový charakter s nádechem svěžesti.
Základ vůně je postaven na sladkých tónech červeného jablka a hřejivých dřevitých akordech, které dodávají parfému smyslný a dlouhotrvající závěr. DKNY Be Delicious Fresh Blossom je perfektní volbou pro ženy, které hledají svěží, ovocně-květinovou vůni s jemnými dřevitými a aromatickými tóny, ideální pro každodenní nošení během jarních a letních dnů.
Kód produktu
- PRFZ1085273
Naposledy jste prohlíželi
Trussardi Le Vie Di Milano The Paintings of Palazzo Reale Intense parfémovaná voda unisex
2 546 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DKNY DKNY Nectar Love parfémovaná voda pro ženy
732 Kč
DKNY Be Tempted parfémovaná voda 100 ml pro ženy
872 Kč
DKNY Cashmere Mist parfémovaná voda 100 ml pro ženy
2 441 Kč
DKNY DKNY Men toaletní voda pro muže
743 Kč
DKNY Be Delicious Fresh Blossom parfémovaná voda 30 ml pro ženy
672 Kč
DKNY Be Delicious parfémovaná voda pro ženy 100 ml
1 217 Kč
DKNY Be Delicious Fresh Blossom parfémovaná voda 100 ml pro ženy
762 Kč
DKNY Donna Karan Be Delicious Pool Party Mai Tai tělový sprej pro ženy
311 Kč
DKNY Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom tělový sprej pro ženy
312 Kč
DKNY Donna Karan Be Delicious Golden tělový sprej pro ženy
311 Kč
