• Sleva

Inkkas Slate Kids

SS19K022
1 099 Kč -50%

550 Kč

Do dětských Inkkas se zamilujete i vy! Stylový a ikonický vzor peruánské textilie si oblíbí všichni malí příznivci dobrodružství. Dětské tenisky, jsou stejně jako všechny Inkkas kvalitně a ručně vyrobené. Boční zapínání na zip usnadní každodenní obouvání. Navíc jsou veganské.

Velikost

Jedinečná obuv určena pro ty, kteří se nebojí vyniknout v davu. INKKAS jsou perfektní kombinací pohodlí, kvality a poutavého stylu. Inkkas je značka obuvi, která pochází z Jižní Ameriky. Od vzniku značky je kladen velký důraz, aby provozování společnosti mělo pozitivní dopad na životní prostředí. Filozofie společnosti je založena na principech Fair Trade, filantropie a autentičnosti. 

Společnost je zapojena do projektu One shoe One tree, kdy za každý prodaný pár bot bude vysazen jeden strom v Amazonském pralese. Produkty Inkkas jsou vyráběny ve spolupráci s místními mexickými dílnami, které jsou plně ve vlastnictví místních firem a organizací. Tyto továrny jsou moderní, bezpečné a striktně dodržují pracovní podmínky stanovené zákonem. Každý jednotlivec podílející se na produkci, je starší 18 let a za svůj přínos je spravedlivě ohodnocen platem.

K výrobě bot Inkkas jsou použity autentické materiály té nejvyšší kvality.

Více o značce >>

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zboží přidáno na seznam přání