Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(4 produktů)

Cytoplan


V době, kdy žijeme ve městech a rychlý způsob života nám někdy nedovolí vychutnat si kvalitní a komplexní stravu, se může hodit mít po ruce potravinové doplňky, které dodají všechny látky, vitamíny a minerály potřebné pro správnou funkci našeho těla.

Britská značka Cytoplan přichází na Ferwer s řadou veganských výživových doplňků, které ocení především těhotné či kojící ženy, nebo lidé se speciálními stravovacími požadavky a dietami. Účinné látky v přípravcích této společnosti pocházejí z přírodních zdrojů. Neobsahují alergizující složky, jako je lepek, laktóza či škrob ani zdraví škodlivé přídatné látky (cukry, barviva nebo konzervanty). Obloukem se firma vyhýbá také geneticky modifikovaným produktům. Příjemným bonusem (nejen) pro ekologicky smýšlející zákazníky je dóza vyrobená z cukrové třtiny, kterou je po vypotřebování obsahu možné kompostovat.
Prohlédněte si nabídku značky Cytoplan na Ferwer a vyzkoušejte třeba bioaktivní kyselinu listovou, která podporuje zdravý vývoj plodu v těle matky nebo komplex vitamínů Methyl factory, které Vám účinnou formou pomohou bojovat s únavou a vyčerpáním a zlepšovat psychickou odolnost a pohodu.

... více

TOP PRODUKTY

Cytoplan Pregna-Plan Multivitamin pro těhotné i kojící matky, 60 tablet

Složení: kalcifikovaná mořská řasa (lithothamnium calcareum) obsahující vápník a hořčík; ...

469 Kč

422 Kč

Cytoplan Methylfolate – Kyselina listová v bioaktivní formě, 60 kapslí

Složení: L-methylfolát kombinovaný s alfalfou (medicago sativa), maltodextrin, kyselina stearová, ...

359 Kč

323 Kč

Cytoplan Vitamín B12, 1000 µg Bioaktivní pod jazyk, 60 tablet

Složení: Vitamín B12 (jako metylkobalamin a adenosykobalamin), dextróza, mikrokrystalická ...

283 Kč

255 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top