Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(12 produktů)

Circular Cup


Bez kávy, čaje nebo jiného nápoje si většina z nás nedokáže představit ráno nebo den. Ať už se pro kávu zastavujete ve své oblíbené kavárně cestou do práce, plánujete odpolední procházku s horkou čokoládou nebo se chcete zahřát teplým čajem při večerní cestě z nádraží, kelímek CircularCup by ve vaší výbavě neměl chybět.

Jeho používáním ušetříte hromadu jednorázových plastových či papírových kelímků. Právě jejich recyklací vzniká materiál, ze kterého je CircularCup vyroben. Díky speciálnímu systému zavírání je kelímek těsný a nehrozí, že by nápoj vytekl. Vybrat si navíc můžete z větší velikost s objemem 340 ml, kterou jistě ocení milovníci čaje nebo latté, a z menšího kelímku, který se svým objemem 227 ml hravě zvládne cappuccino, espresso nebo svařené víno na vánočních trzích. Kreativní a hravé duše pak jistě potěší široký výběr kombinací barev. Ať už neodoláte hořčicově žluté, růžové nebo jiné barvě z celé palety, můžete si být jistí, že se Circular Cup stane vaším spolehlivým parťákem pro každý den.

... více

TOP PRODUKTY

Circular Cup (340 ml) - černá/hořčicově žlutá - z jednorázových papírových kelímků

Objem: 340 ml. Rozměry: Výška: 168 mm s víčkem, 144 mm bez víčka; průměr dna 64 mm; průměr víčka 84 mm.

449 Kč

Circular Cup (340 ml) - černá/tyrkysová - z jednorázových papírových kelímků

Objem: 340 ml. Rozměry: Výška: 168 mm s víčkem, 144 mm bez víčka; průměr dna 64 mm; průměr víčka 84 mm.

449 Kč

Circular Cup (340 ml) - krémová/zelená - z jednorázových papírových kelímků

Objem: 340 ml. Rozměry: Výška: 168 mm s víčkem, 144 mm bez víčka; průměr dna 64 mm; průměr víčka 84 mm.

449 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top