Popis produktu Black Calamus parfémovaná voda unisex 50 ml
Black Calamus od Carner Barcelona je aromaticko-kořeněná vůně určená pro ženy i muže, která byla uvedena na trh v roce 2016. Tato vůně je hluboká a mystická, evokující temnou a tajemnou atmosféru, která okouzlí všechny milovníky orientálních a dřevitých vůní.
Vůně začíná silnými a kořeněnými tóny kalamu, papyru, černého pepře a koriandru, které vytvářejí intenzivní a pronikavý úvod. V srdci vůně se rozvíjí bohaté a smyslné akordy labdana, španělského labdana, turecké růže a osmanthu, které dodávají vůni hloubku a jemnou sladkost. Základ vůně je pak tvořen luxusními tóny oudového dřeva, kadidla, jalovce a mexické vanilky, které přinášejí dlouhotrvající a nezapomenutelný dojem.
Black Calamus je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni s výraznou osobností a orientálním nádechem. Tato vůně je vhodná pro večerní nošení nebo speciální příležitosti, kdy chcete zanechat silný dojem. Její intenzivní a smyslný charakter Vás obklopí a dodá Vám pocit sebejistoty a elegance.
Kód produktu
- PRFZ717948
Naposledy jste prohlíželi
Bvlgari Le Gemme Sahare parfémovaná voda unisex
6 774 Kč
Carner Barcelona Revolución parfémovaná voda unisex
2 844 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Carner Barcelona Palo Santo parfémovaná voda unisex
2 691 Kč
Carner Barcelona Volcano parfémovaná voda unisex
2 830 Kč
Carner Barcelona Palo Santo parfémovaná voda unisex
1 917 Kč
Carner Barcelona Lukomorie parfémovaná voda unisex
2 466 Kč
Carner Barcelona Ibiza Nights parfémovaná voda unisex
3 285 Kč
Carner Barcelona Costarela parfémovaná voda unisex
1 625 Kč
Carner Barcelona Costarela parfémovaná voda unisex
2 542 Kč



