Popis produktu Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream 15 ml
Oční krém viditelně eliminuje výskyt vrásek již za 1 týden. Oční okolí je po dobu 48 hodin hydratované, pleť je hladká, pružná a mladistvě vypadající.
ReNeura Technology obsahuje Natsume a prášek rostliny Ashitaba, které zlepšují schopnost pleti vstřebávat pečující látky. KOMBU-Bounce komplex obsahuje japonské řasy a vyplňuje vrásky zevnitř. Extrakty z Mukorossi, chlorelly, Gambir a kurkumy předcházejí vzniku vrásek se zaměřením na klíčové faktory způsobující jejich výskyt. Komplex Aqua Peptide obsahuje tři účinné složky zvyšující jemnost a odolnost pleti.
Použití
Používejte jako poslední krok v péči o pleť ráno i večer. Naberte pomocí přiložené špachtle množství o velikosti perly. Krém aplikujte ve formě malých teček kolem očí. Prstem poté jemnými krouživými pohyby vmasírujte do pleti.
Kód produktu
- PRFZ764711
Mohlo by Vás zajímat
Shiseido Shiseido Zen parfémovaná voda pro ženy
1 231 Kč
Shiseido Ginza parfémovaná voda pro ženy 90 ml
1 462 Kč
Shiseido Zen parfémovaná voda pro ženy 30 ml
603 Kč
Shiseido Men Skin Empowering Cream krém pro posílení pleti pro muže
1 831 Kč
Shiseido Ginza Night parfémovaná voda pro ženy 90 ml
1 695 Kč
Shiseido Ginza Intense parfémovaná voda pro ženy 90 ml
1 519 Kč
Shiseido Ginza Intense parfémovaná voda pro ženy 50 ml
1 124 Kč
Shiseido Ginza parfémovaná voda pro ženy 50 ml
1 358 Kč
Shiseido Ginza Murasaki parfémovaná voda pro ženy 90 ml
1 554 Kč
Shiseido Bio-Performance Skin Filler Serums Refill 2 x
2 483 Kč









