Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(30 produktů)

Ben & Anna


Za značkou Ben & Anna se skrývá mladý německý pár. Ben a Anna se rozhodli opustit život v Berlíně a žít v souladu s přírodou. Ta je inspirovala mimo jiné k tomu, aby se pustili do vývoje a výroby kosmetických produktů inspirovaných právě životem na venkově. Jejich produkty splňují požadavky certifikace NaTrue. Jedná se o jeden z nejpřísnějších evropských standardů pro přírodní kosmetiku, který zaručuje čistě přírodní složení, šetrnost a udržitelnost.

Výrobky značky Ben & Anna nejsou testované na zvířatech, neobsahují nebezpečné chemické složky a jsou veganské. Udržitelné a šetrné k životnímu prostředí je také jejich balení, které se vyhýbá plastovým obalům. Na webu Ferwer můžete zakoupit deodoranty v papírových válečcích, zubní pasty a prášky ve skleněných dózách s kovovým víčkem nebo ústní vodu ve skleněné lahvi.

Vyzkoušíte vůni mandarinek nebo vsadíte na řadu deodorantů Sensitive pro citlivou pokožku? A vyhraje u Vás zubní pasta nebo prášek?

... více

TOP PRODUKTY

Ben & Anna Tuhý deodorant Sensitive (60 g) - Třešňový květ

Hmotnost: 60 g. Certifikáty: NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society. Podíl přírodních surovin: 100 %.

229 Kč

206 Kč

Ben & Anna Tuhý deodorant Sensitive (60 g) - Horský vánek

Hmotnost: 60 g. Certifikáty: NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society. Podíl přírodních surovin: 100 %.

229 Kč

206 Kč

Ben & Anna Tuhý deodorant Sensitive (60 g) - Citrón a limetka

Hmotnost: 60 g. Certifikáty: NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society. Podíl přírodních surovin: 100 %.

229 Kč

206 Kč

-10%


-10%

-10%

-10%

-10%

-10%
Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top