Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(10 produktů)

Baula


Milovníci ekologie, udržitelnosti a minimalismu, nastražte všechny svoje smysly! Na Ferwer přichází značka Baula, která přináší převratnou novinku pro všechny, kdo rádi šetří přírodu, místo i peníze - koncentrované úklidové prostředky v tabletách! Máte doma vodu? A lahev? Pak nic jiného nepotřebujete!

Jak to funguje? Vyberete si koncentrovanou tabletu, kterou potřebujete. V nabídce najdete třeba odmašťovač, čistič koupelen či podlah nebo dezinfekci. Tabletu jednoduše rozpustíte v 750 ml běžné vody v nádobě, kterou máte doma třeba po kupovaném přípravku. A máte hotovo! Šetříte plast, Vaši peněženku, ale také životní prostředí a své zdraví, tablety jsou totiž založeny na přírodních rostlinných surovinách. Díky malé velikosti a nízké váze šetří nejen místo ve Vaší domácnosti, ale také při přepravě, čímž významně snižují emise CO2.

kromě jednotlivých tablet balených v papírových obalech můžete také vyzkoušet Starter Kit, který obsahuje tabletu, ale také rozstřikovač. Nezapomnělo se ani na praní a vyzkoušet tak můžete koncentrované prací tablety na bázi aktivního kyslíku.

... více

TOP PRODUKTY

Baula Univerzal + sklo - tableta na 750 ml čistícího prostředku

Čím jsou Baula čistící tablety výjimečné?Inovativní a moderní řešení úklidu v domácnostiVysoká ...

119 Kč

95 Kč

Baula Koupelna - tableta na 750 ml čistícího prostředku

Čím jsou Baula čistící tablety výjimečné?Inovativní a moderní řešení úklidu v domácnostiVysoká ...

119 Kč

95 Kč

Baula Odmašťovač - tableta na 750 ml čistícího prostředku

Jak Baula tablety fungují? Jednodušší než byste čekali. Naplňte láhev vodou z vodovodu, vložte tabletu, počkejte cca 10 minut, než se úplně rozpustí a můžete používat jako obvykle.

119 Kč

95 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top